Zeliha Karaca Sigorta Acentesi

İletişim
Firma No :
111801
Adres :
İstanbul Deri Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Binası Zemin Kat.no57 Tuzla / İstanbul
Şirket Tanımı

Sigorta sektörünün öncü şirketi Groupama  ile olan iş ortaklığıyla sektöre yeni bir soluk getiren Zeliha Karaca Sigorta Acentesi Tuzla’nın İstanbul Deri Organize Sanayi Bölgesi’nde hizmet vermektedir.

Hizmetler

  • Aracınıza Özel; Kasko,Trafik Sigortası
  •  Konutunuza Özel; Yangın, Hırsızlık, Deprem sigortası (DASK)
  • Sağlığınıza Özel; Özel Sağlık Sigortası, His Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Seyahat Sağlık Sigortası, Yabancı Uyruklular Sağlık Sigortası vb.
  • İşyerinize Özel; Ticari/Sanai İşletme sigortası, Paket İşyeri  Eczane, Akaryakıt, Otel, Oto Plaza, Kuyumcu Paket, Kobi Grubu Sorumluluk Sigortaları (Asansör, İşveren Sorumluluk, Kar kaybı, Hukuksal koruma , Elektronik cihaz,makine kırılması)
  • Sorumluluk Sigortası; Zorunlu ve isteğe bağlı olanlar (Tehlikeli Madde ve Tehlikeli Atık, Özel Güvenlik )
  • Nakliyat/Emtea Sigortası

Çalışanlarınız ve kendiniz için Ferdi Kaza Sigorta, Yat ve Tekne Sigortası,gibi daha pek çok dalda, ihtiyacınızı doğru analiz ederek kaliteli hizmet politikası doğrultusunda sizlere sunmaktadır.

Sağladıkları güvenilir hizmet ile destek verdiği tüm branşlarda ve hayat sigortalarında daima müşteri memnuniyetini önde tutan bir yol izleyerek müşterilerini teminat altına almaktadır.

Hizmet Tanımı
Tuzla Sigorta Acenteleri , Tuzla Kasko Sigortası , Tuzla Trafik Sigortası , Tuzla Dask Sigortası , Tuzla Deprem Sigortası , Tuzla Sağlık Sigortası , Tuzla Konut Sigortası , Tuzla Bireysel Emeklilik , Tuzla Ferdi Kaza Sigortası , Tuzla İnşaat Sigortası , Tuzla İşyeri Sigortası , Tuzla Yangın Sigortaları , Tuzla Araç Sigortaları , Tuzla Ucuz Trafik Sigortası , Tuzla Ucuz Kasko Sigortası

Bu firma 1598 kez ziyaret edilmiştir.