Yurdakul Sigorta Acentesi

İletişim
Firma No :
107918
Adres :
Mustafa Kemal Paşa Mah. Kayabaşı Sok. No:18 Parseller Mustafakemalpaşa Mah. Avcılar / İstanbul (Avr)
Şirket Tanımı
Şirketimiz 2002 yılında başladığı sigortacılık faaliyetlerine, bugün Türkiye ve dünyanın önde gelen sigorta şirketlerinin acenteliği ile tüm sigortacılık branşların da siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.
 
Şirketimiz çalıştığı çok sayıda sigorta şirketi ile geliştirdiği işbirliği sayesinde, müşterilerine fiyat ve teminat kapsamı açısından en uygun ürünleri sunmaktadır.
 
İşinde uzmanlaşmış kadromuzla, ihtiyacınız olan poliçe türleri hakkında detaylı bilgilendirme, şeffaf çalışma, en önemlisi hasar öncesi ve sonrasında danışmanlık hizmeti vererek maksimum oranda müşteri memnuniyeti sağlamaya gayret ediyoruz.
 
Şirketimiz profesyonel hizmet anlayışı ile müşterilerimizin sigorta işlemleriyle alakalı çalışmalarda minimum vakit harcamasını sağlamaktadır.
 
Amacımız sadece poliçe üretmek değil, müşterilerimize tamamen doğru ürünü ve hizmeti verebilmektir.
 
Tüm risklerinizi biz üstleniyoruz size hayatın tadını çıkarmak kalıyor…
Hizmet Tanımı
İstanbul Avcılar Sigorta Acenteleri , İstanbul Avcılar Kasko Sigortası , İstanbul Avcılar Trafik Sigortası , İstanbul Avcılar Dask Sigortası , İstanbul Avcılar Deprem Sigortası , İstanbul Avcılar Sağlık Sigortası , İstanbul Avcılar Konut Sigortası , İstanbul Avcılar Bireysel Emeklilik , İstanbul Avcılar Ferdi Kaza Sigortası , İstanbul Avcılar İnşaat Sigortası , İstanbul Avcılar İşyeri Sigortası , İstanbul Avcılar Yangın Sigortaları , İstanbul Avcılar Araç Sigortaları , İstanbul Avcılar

Bu firma 1304 kez ziyaret edilmiştir.