Yiğit Sigorta Acentesi

İletişim
Firma No :
111716
Adres :
Küçükbakkalköy Mahallesi, Cengiz Topel Cd. No:12, 34750 Ataşehir / İstanbul
Şirket Tanımı

Şirketimizin yasal ünvanı Yiğit Grup Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. dır.

Yiğit Sigorta, 1998 yılında Sn. Ali Yiğit’in öncülüğünde Anadolu Sigorta A.Ş yetkili acentesi olarak sigorta faaliyetlerine başlamış, her geçen gün büyüyen sigorta portföyüne orantılı olarak, 2007 yılında Allianz Sigorta acenteliğini de bünyesine katmıştır.

Yiğit Sigorta, sigortalılarına en doğru sigortalanma çözümlerini en uygun şartlarda sunmayı kuruluş ve hizmet felsefesi olarak benimsemiştir.

Deneyimli ve uzman kadrosu, sigorta ürün çeşitliliği ve kişiye özel hizmet anlayışıyla 19 yıldır sigortalılarına hizmet vermenin memnuniyeti içerisindedir.

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan Yiğit Sigorta, hızla gelişen sektöre ayak uyduran tempoyla sürekli kendini yenilemektedir

Hizmet Tanımı
Ataşehir Sigorta Acenteleri , Ataşehir Kasko Sigortası , Ataşehir Trafik Sigortası , Ataşehir Dask Sigortası , Ataşehir Deprem Sigortası , Ataşehir Sağlık Sigortası , Ataşehir Konut Sigortası , Ataşehir Bireysel Emeklilik , Ataşehir Ferdi Kaza Sigortası , Ataşehir İnşaat Sigortası , Ataşehir İşyeri Sigortası , Ataşehir Yangın Sigortaları , Ataşehir Araç Sigortaları , Ataşehir Ucuz Trafik Sigortası , Ataşehir Ucuz Kasko Sigortası

Bu firma 953 kez ziyaret edilmiştir.