Yazıcı Grup Sigorta Acentesi

İletişim
Firma No :
107854
Adres :
İstoç Oto Ticaret Merkezi Askar Plaza N:18 K:1 Bağcılar / İstanbul (Avr)
Şirket Tanımı

Branş dallarında sizlere hizmet veren Yazıcı sigorta, bu hizmeti sağlarken devamlı müşteri memnuniyetini hedefleyen, müşteri ilişkilerinde her zaman uzman bilgi yapısı, deneyimi, dürüstlük ve müşteriye verilebilecek tüm bilgileri eksiksiz ve hedefine en uygun bir şekilde vermeyi kendisine ilke edinmiştir. 

Sosyal sorumluluk çerçevesinde, etkin ve çevresine tamamen duyarlı bir çalışma yapısına sahip olan YAZICI SİGORTA , Kaza Sigortasından, Konut Sigortasına ve nakliyattan seyahate kadar tüm sigorta branşlarında siz değerli müşterilerimize tam ve eksiksiz hizmet anlayışına sahiptir.

Sigortacılık esaslarını tam ve eksiksiz takip eden firmamız müşteri odaklı çalışma tarzı ile de her müşteriye ihtiyaç ve taleplerine uygun olarak en iyi şekilde yönlendirip alabileceği verimi maksimuma çıkarmak için kendi içerisindeki tüm özkaynakları kullanmaktadır.

Bu sebepten dolayı Yazıcı Sigorta müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutmuştur ve tutmaya da devam edecektir.

Geniş bir müşteri portföyü olan Yazıcı Sigorta kendi bünyesinde ki çalışanları ve şubeleri ile müşterilerinden gelen her türlü görüş ve önerileri değerlendirerek mevcut müşteri memnuiyetini en üst seviyelere çıkarmayı hedeflemektedir.

Hizmet Tanımı
İstanbul Bağcılar Sigorta Acenteleri , İstanbul Bağcılar Kasko Sigortası , İstanbul Bağcılar Trafik Sigortası , İstanbul Bağcılar Dask Sigortası , İstanbul Bağcılar Deprem Sigortası , İstanbul Bağcılar Sağlık Sigortası , İstanbul Bağcılar Konut Sigortası , İstanbul Bağcılar Bireysel Emeklilik , İstanbul Bağcılar Ferdi Kaza Sigortası , İstanbul Bağcılar İnşaat Sigortası , İstanbul Bağcılar İşyeri Sigortası , İstanbul Bağcılar Yangın Sigortaları , İstanbul Bağcılar Araç Sigortaları

Bu firma 1337 kez ziyaret edilmiştir.