Vip Sigorta Acentesi

İletişim
Firma No :
107842
Adres :
Merkez Mah. Güngören Cad. 9/a Sok Bo:2/a Bağcılar Mah. Bağcılar / İstanbul (Avr)
Şirket Tanımı

Şirketimiz 08. 12.2011 tarihinde  VipSigortam Sigorta Aracılık hizmetleri LTD.ŞTİ. Elementer dalında ( Kasko , Trafik , İş yeri , Konut , Mühendislik , Nakliyat , Sağlık  v.s. sigortası ) branşlarında hizmet vermektedir. Şirket kurucusu Hakan Çakır  Zamanla sektör içindeki yenilikleri kendi süzgecinden geçirerek müşterilerine, hızlı ve her zaman ulaşılabilir olmak prensibiyle, kaliteden ödün vermemek anlayışını benimseyerek ve müşterilerine güven vererek faaliyetlerini devam ettirmiştir.

Firmamız 4 personeli ile günümüzün çalışma şartlarının gereği olarak müşterilerin ihtiyacına her an hazır ve donanım olmanın bilincinde olup hassasiyetini özellikle insan kaynakları ve personel yerleşiminde göstermeyi kendine bir amaç edinmiştir.

Vermiş olduğumuz hizmetlerde müşterilerimizle olan ilişkilerimizde karşılıklı güven esas alınmış olup; iş ilişkilerimizde profesyonel bir kadroyla teknolojiyi en iyi şekilde kullanıp hizmetlerimizi en yüksek derecede sunmayı başarının devamlılığı olarak benimsemişizdir.

Hizmet Tanımı
İstanbul Bağcılar Sigorta Acenteleri , İstanbul Bağcılar Kasko Sigortası , İstanbul Bağcılar Trafik Sigortası , İstanbul Bağcılar Dask Sigortası , İstanbul Bağcılar Deprem Sigortası , İstanbul Bağcılar Sağlık Sigortası , İstanbul Bağcılar Konut Sigortası , İstanbul Bağcılar Bireysel Emeklilik , İstanbul Bağcılar Ferdi Kaza Sigortası , İstanbul Bağcılar İnşaat Sigortası , İstanbul Bağcılar İşyeri Sigortası , İstanbul Bağcılar Yangın Sigortaları , İstanbul Bağcılar Araç Sigortaları

Bu firma 1715 kez ziyaret edilmiştir.