Uyar Ve Uyar Sigorta Acentesi

İletişim
Firma No :
110909
Adres :
Fenerbahçe Mah. Lalezar Sok. Lale Apt. No: 3 Kat: 1 D: 4 Selamiçeşme 34726 Kadıköy, İstanbul
Şirket Tanımı

UYAR & UYAR SİGORTA olarak sigorta sektörüne, çalıştığımız sigorta şirketlerini en iyi şekilde temsil etme, müşterilere verilen hizmetlerde kalite, güven ve çözüm odaklı olma prensiplerimizle beraber yaptığımız teknolojik donanım ve sektörde öncü olacak yazılım yatırımları ile faydalı olmaya ve fark yaratmaya çalışıyoruz. Tüm iş süreçlerini, portföy yönetimini, müşteri yönetimini, doküman yönetimini ve raporlamaları tamamen digital ortamda kendimize özel kurgu ile yazılmış (Acente Web) uygulama ile takip ediyor olmamız, satış öncesi ve satış sonrası verdiğimiz acentelik hizmetlerinde iş ortaklarımızın,çalışanlarımızın ve müşterilerimizin memnuniyetini arttırmaktadır.

Sizleri de “ UYAR & UYAR Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. ” farkı ile kazanmaya ve hayatınızı kolaylaştırmaya davet ediyoruz.

Hizmet Tanımı
Kadıköy Sigorta Acenteleri , Kadıköy Kasko Sigortası , Kadıköy Trafik Sigortası , Kadıköy Dask Sigortası , Kadıköy Deprem Sigortası , Kadıköy Sağlık Sigortası , Kadıköy Konut Sigortası , Kadıköy Bireysel Emeklilik , Kadıköy Ferdi Kaza Sigortası , Kadıköy İnşaat Sigortası , Kadıköy İşyeri Sigortası , Kadıköy Yangın Sigortaları , Kadıköy Araç Sigortaları , Kadıköy Ucuz Trafik Sigortası , Kadıköy Ucuz Kasko Sigortası

Bu firma 1137 kez ziyaret edilmiştir.