Ünsal Köksal Sigorta Acentesi

İletişim
Firma No :
107916
Adres :
Okçumusa Cad. Erseven Han. No:28 Kat:1 Oda No: 13 Bereketzade Mah. Beyoğlu / İstanbul (Avr)
Şirket Tanımı

1986 yılında kurulan Ünsal Köksal Sigorta Acenteliği, 35 yıllık mesleki deneyimi ile Karaköy / Şişhane merkezinde Emeklilik de dahil olmak üzere aşağıda belirttiğimiz sigorta branşlarında, hızlı ve çözüm odaklı yapısıyla eksiksiz olarak hizmet vermektedir.

Sektöründe profesyonel bir duruşla müşteri odaklı, kaliteden ödün vermeyen, kazançtan önce müşterinin ihtiyacına en uygun ürünler sunmayı  temel öncelik edinerek çalışmayı ilke edinmiş saygın ve kurumsal bir firmadır.

Sektörün güçlü liderlerinden  AXA ve ALLIANZ şirketlerinin temsilciliğini yapan acenteliğimiz, bireylere ya da kurumlara en iyi fiyatlandırma ile en doğru ürünleri sunmaktadır.

Faaliyet gösterdiğimiz alanlar; Ev, Araç, Sağlık, Hayat, Emeklilik, İş yeri, Seyahat, Mühendislik, Sorumluluk ve Ferdi Kaza Sigortaları ile Nakliyat ve Tarım Sigortalarıdır.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

• Hizmet kalitemizle birlikte, ihtiyacınızı karşılayacak ürünleri, lehinize olacak en doğru alternatif yönlendirmelerle sunduğumuzdan,

• Satış öncesi ve sonrası hizmette hızlı olduğumuzdan,

• Her an ulaşılabilir olduğumuzdan,

• Her zaman en iyiyi sunabilmek için yaratıcı ve yenilikçi düşündüğümüzden.

Hizmet Tanımı
İstanbul Beyoğlu Sigorta Acenteleri , İstanbul Beyoğlu Kasko Sigortası , İstanbul Beyoğlu Trafik Sigortası , İstanbul Beyoğlu Dask Sigortası , İstanbul Beyoğlu Deprem Sigortası , İstanbul Beyoğlu Sağlık Sigortası , İstanbul Beyoğlu Konut Sigortası , İstanbul Beyoğlu Bireysel Emeklilik , İstanbul Beyoğlu Ferdi Kaza Sigortası , İstanbul Beyoğlu İnşaat Sigortası , İstanbul Beyoğlu İşyeri Sigortası , İstanbul Beyoğlu Yangın Sigortaları , İstanbul Beyoğlu Araç Sigortaları , İstanbul Beyoğlu

Bu firma 173 kez ziyaret edilmiştir.