Üçnar Sigorta Acentesi

İletişim
Firma No :
110861
Adres :
Şemsettin Günaltay Cad. No:110 Deniz Ap. D:2 Kadıköy / İstanbul
Şirket Tanımı

Firmamız günümüzün çalışma şartlarının gereği olarak müşterilerin ihtiyacına her an hazır ve donanımlıdır. Müşterilerimizle olan ilişkilerimizde karşılıklı güven esas alınmıştır.
 
Türk Sigorta Sektöründe uygulama süreçlerinin çağdaş bir yaklaşımla sürekli gözden geçirilmesi yolu ile standartları daha yüksek seviyelere taşıyarak sigortalılık oranlarını yükseltmek, böylece sektörün ülke ekonomisindeki payının artırılması.
 
Bu misyonun ana hedefi; Ülke sigortacılığını geliştirmek ve bu gelişmeden azami payı almak ve rekabetçi  bir  yapı içinde gerçekçi portföy analizleri sonucu doğru fiyatlama, yüksek nitelikli hasar kontrol teknikleri ile  genel giderlerde maliyet azaltıcı önlemlerin alınması ve yüksek müşteri memnuniyeti ile bağlılığı sürekli artan bir satış organizasyonunun yapılandırılmasına dayanır.
 
Şirketin Vizyonu “ Türk Sigorta Sektöründe” yenilikçi ve öncü bir şirket kimliği içinde yaygın bir satış ve pazarlama yapısı ile satış sonrası hizmetlerle de müşterisine en üst düzeyde hizmet anlayışını ilke kabul etmektir.

Hizmet Tanımı
Kadıköy Sigorta Acenteleri , Kadıköy Kasko Sigortası , Kadıköy Trafik Sigortası , Kadıköy Dask Sigortası , Kadıköy Deprem Sigortası , Kadıköy Sağlık Sigortası , Kadıköy Konut Sigortası , Kadıköy Bireysel Emeklilik , Kadıköy Ferdi Kaza Sigortası , Kadıköy İnşaat Sigortası , Kadıköy İşyeri Sigortası , Kadıköy Yangın Sigortaları , Kadıköy Araç Sigortaları , Kadıköy Ucuz Trafik Sigortası , Kadıköy Ucuz Kasko Sigortası

Bu firma 1705 kez ziyaret edilmiştir.