Turing Sigorta Acentesi

İletişim
Firma No :
107676
Adres :
Huzur Mah. Fazıl Kaftanoğlu Cad. No:2 Huzur Mah. Şişli / İstanbul (Avr)
Şirket Tanımı
Türkiye Turing ve Otomobil Kurumu'nun sahibi olduğu Turing Sigorta Acenteliği Ltd. Şirketi, 09.06.1995 'te o zamanki adıyla Halk Sigorta olan bugünkü Yapı Kredi Sigorta A.Ş. ile yapılan bir sözleşmeye bağlı olarak acentelik faaliyetine başlamıştır. Yapı Kredi Sigorta ile yapılan bu işbirliği uzun yıllar ve güçlü bir şekilde devam etmiştir. Son olarak 2014 yılı içinde dünya sigorta devi Allianz'ın Yapı Kredi'yi kendi bünyesine katmasının ardından Turing Sigorta Acenteliği Ltd. Şirketi 'de bir Allianz acentesi olarak yoluna devam etmektedir. 
 
Turing Sigorta Acenteliği Ltd. Şirketi, Türkiye Turing ve Otomobil Kurumu'nun verdiği uluslararası trafik belgelerine ilaveten, özellikle uluslararası seyahatlerde kullanılması gerekli poliçeleri düzenlemek maksadıyla kurulmuştur ve 7/24 sigortacılık hizmeti veren az sayıdaki acentelerdendir.
 
Acenteliğimiz Sağlık ve Sağlıkdışı branşlarda poliçe düzenleme yetkisine sahiptir.
 
Türkiye Turing ve Otomobil Kurumu'nun asırlık uluslararası tecrübesi ile Allianz'ın güçlü sigortacılık birikimini arkasına alan Turing Sigorta Acenteliği Ltd. Şirketi, deneyimli ve güleryüzlü personeliyle hizmetinizdedir.
Hizmet Tanımı
Kasko Sigortası - Zorunlu Trafik Sigortası - Deprem Sigortası (Dask) - Kasko Poliçesi - İş yeri Sigortası - Ferdi Kaza Sigortası - Seyahat Sigortası - Yangın Sigortası - Sağlık Sigortası - Nakliye (Emtia) Sigortası - Yabancı Sağlık Sigortası - Konut Sigortası branslarında 7/24 hizmet vermekteyiz.

Bu firma 1536 kez ziyaret edilmiştir.