Terim Sigorta Acentesi

İletişim
Firma No :
107680
Adres :
Raşit Rıza Sok.hayati İşhanı No:13 D:303 Kat:3 Mecidiyeköy/şişli/istanbul Mecidiyeköy Mah. Şişli / İstanbul (Avr)
Şirket Tanımı
 Faaliyete başladğımız 1992 yılından bu yana Trafik Müşavirliği ve Sigortacılık İşini beraber yürütmekteyiz. Halen AXA OYAK SİGORTA VE HÜR SİGORTA Yetkili Acentesi olarak faaliyetlerimiz sürüyor. Yaptığımız işin ehli olduğumuzu bu 15 yıllık süre içinde kanıtladığımıza inanıyorum. 
 
Temsilcisi olduğumuz Sigorta Şirketleri sektörde kendilerini kanıtlamış, ciddi ve vizyonu olan sigorta şirketleri. Bu itibarla bu iki büyük şirketin Yetkili bir Temsilcisi olmaktan onur duyuyorum. Sektördeki ciddi Şirketlerin hedeflediği gibi Teknik Kar ve minimum sorunlu bir portföyü  hedefleyen bir anlayışa sahibiz.
 
Boş ve asılsız vaadlerle değil, içeriği gerçek ve karşılanabilir değerlerle ifade edilmiş ürünler ve hizmetlerle  müşterilerimizin karşısına çıktık. Başkalarının hırsına kapılmadık. Her zaman Gerçek Değerlerimizle, doğru hedeflere yürüdük ve yürümeye devam ediyoruz.
Hizmet Tanımı
Kasko Sigortası - Zorunlu Trafik Sigortası - Deprem Sigortası (Dask) - Kasko Poliçesi - İş yeri Sigortası - Ferdi Kaza Sigortası - Seyahat Sigortası - Yangın Sigortası - Sağlık Sigortası - Nakliye (Emtia) Sigortası - Yabancı Sağlık Sigortası - Konut Sigortası branslarında 7/24 hizmet vermekteyiz.

Bu firma 1108 kez ziyaret edilmiştir.