Temiz Sigorta Acentesi

İletişim
Firma No :
107879
Adres :
Eminönü Sirkeci Ebusuud Cad.hocapaşa Camii Sok Plevne Han Kat.:6 D.:15/16 Fatih / İstanbul (Avr)
Şirket Tanımı
Firmamız kurucusu Tuncay TEMİZ  1989 AĞUSTOS ayında şahıs firması olarak kurduğu TEMİZ SİGORTA yı kurumsallaşmak amacıyla 1993 Yılında TEMİZ SİG.ARA.HİZ.LTD.ŞTİ.   adlı aile firmasını kurdu . Bu süre zarfında meydana gelen hasarlarınızda hep yanınızda olduk bundan sonrada aynı görevimize devam edeceğiz .  
 
Siz dostlarımızın verdiği destekle ve kendimize duyduğumuz öz güvenle bu günlere kadar geldik . Sizlerle daha nice seneleri hasarsız sağlık içerisinde geçirmemiz dileğiyle.
 
Firmamız şuan ERGOSİGORTA A.Ş. ve HDI SİGORTA A.Ş. ile tüm branşlarda hizmet vererek 2 çalışanıyla yoluna devam etmektedir.
Hizmet Tanımı
İstanbul Fatih Sigorta Acenteleri , İstanbul Fatih Kasko Sigortası , İstanbul Fatih Trafik Sigortası , İstanbul Fatih Dask Sigortası , İstanbul Fatih Deprem Sigortası , İstanbul Fatih Sağlık Sigortası , İstanbul Fatih Konut Sigortası , İstanbul Fatih Bireysel Emeklilik , İstanbul Fatih Ferdi Kaza Sigortası , İstanbul Fatih İnşaat Sigortası , İstanbul Fatih İşyeri Sigortası , İstanbul Fatih Yangın Sigortaları , İstanbul Fatih Araç Sigortaları , İstanbul Fatih Ucuz Trafik Sigortası

Bu firma 1008 kez ziyaret edilmiştir.