Tayfun Turan Sigorta Acentesi

İletişim
Firma No :
107702
Adres :
Rüzgarlı Bahçe Sk. No:1 Daire: 2 Zuhuratbaba Mah. Bakırköy / İstanbul (Avr)
Şirket Tanımı

Tayfun Turan Sigorta 2000 yılından bu yana sigortacılık sektörün de tüm branşlarda faaliyet göstermektedir. Eğitimli ve çalışkan kadrosu ile, sektörün lider sigorta acentesi ve danışmanı olan Tayfun Turan Sigorta , aracılık ve danışmanlık yapan yapısının yanında , 2000 yılından bugünlere, profesyonel kadrosu , araştırmacı ve danışman ekibi ile sektörde ilklere imza atan, yeni teknolojiye ve gelişmelere açık ulaşılabilir çözüm odaklı çalışan bir sigorta aracı kuruluşu olarak faaliyet göstermektedir.
 
VİZYON ve MİSYONUMUZ
 
Ulaşılabilir, yenilikçi, yaratıcı ve çözüm odaklı çalışarak iş ortaklarımızla birlikte en iyi ve kaliteli hizmeti vermek, yüksek müşteri memnuniyeti sağlamak, çevresine örnek gösterilen bir şirket ve sektörün öncülerinden olmak.

Hizmet Tanımı
Kasko Sigortası - Zorunlu Trafik Sigortası - Deprem Sigortası (Dask) - Kasko Poliçesi - İş yeri Sigortası - Ferdi Kaza Sigortası - Seyahat Sigortası - Yangın Sigortası - Sağlık Sigortası - Nakliye (Emtia) Sigortası - Yabancı Sağlık Sigortası - Konut Sigortası branslarında 7/24 hizmet vermekteyiz.

Bu firma 2995 kez ziyaret edilmiştir.