Sunset Sigorta Acentesi

İletişim
Firma No :
111798
Adres :
Meclis Mah. Atatürk Cad. Dap Centro Futura Sitesi A1 Blok No:109D D:17 Sancaktepe / İstanbul
Şirket Tanımı

Sunset Sigorta Acentemiz, 1997 yılında kurulmuş olup 2002 yılından bugüne kadar Kaza, Mühendislik, Yangın, Nakliyat, Ferdi Kaza, Konut, İşyeri, Seyahat, Tekne, Yeşil Kart, Trafik, İnşaat, Sağlık vs. sigorta türleriyle başlamıştır. Anadolu Sigorta ile faliyetlerine başlamıştır.

2002 yılında sağlık branşında üretimde yeni acenteler arasında Anadolu Sigorta dan 2.lik ödülüne layık görülmüştür.2002 yılından itibaren elementer branşta İsviçre Sigorta A.Ş nin (ERGOİSVİÇRE SİGORTA AŞ) A.TPİ YETKİLİ ACENTESİ, 2008 yılından itibaren de Allianz Sigorta A.Ş yetkili acentesidir. Firma kurucumuz Mustafa BİRİNCİ ise 20 yıldır bu camianın içerisindedir.

Bir aile şirketi olan SUNSET SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ sigortalılarımızı da aileden görerek hizmet vermektedir.

Hizmet Tanımı
Sancaktepe Sigorta Acenteleri , Sancaktepe Kasko Sigortası , Sancaktepe Trafik Sigortası , Sancaktepe Dask Sigortası , Sancaktepe Deprem Sigortası , Sancaktepe Sağlık Sigortası , Sancaktepe Konut Sigortası , Sancaktepe Bireysel Emeklilik , Sancaktepe Ferdi Kaza Sigortası , Sancaktepe İnşaat Sigortası , Sancaktepe İşyeri Sigortası , Sancaktepe Yangın Sigortaları , Sancaktepe Araç Sigortaları , Sancaktepe Ucuz Trafik Sigortası , Sancaktepe Ucuz Kasko Sigortası

Bu firma 1402 kez ziyaret edilmiştir.