Sigortapark Sigorta Acentesi

İletişim
Firma No :
107678
Adres :
Halaskargazi Caddesi No:226/4 Halaskargazi Mah. Şişli / İstanbul (Avr)
Şirket Tanımı

MİSYON

BİR ŞİRKETİN KURUM KÜLTÜRÜ, DİĞERLERİNDEN FARKLILAŞMASINI SAĞLAYAN ÖZELLİKLERİ İLE OLUŞUR...

SİGORTAPARK olarak 2008 yılından bu yana sigortacılık sektöründe Elementer Sağlık ve Hayat branşlarında hizmet göstermekteyiz.Portföyümüzün çok büyük bir kısmı kurumsal müşterilerden oluşmaktadır.Yangın, Mühendislik, Nakliyat ve Sorumluluk branşlarında uzmanlaşmış profesyonel bir kadromuz bulunmaktadır. Üretim kapasitesi ihracat hacmi ve sanayi tesislerin çoğunluğu açısından ülkemizin içinde bulun...duğu durum verimlilik açisindan üst seviyede , Bu da zorunlu olarak profesyonel sigorta ihtiyacının doğmasına sebep olmaktadır.

Aynı çatı altında hem Elementer hem Hayat hem de Sağlık ürünlerinin sunulması
SİGORTAPARK farklı sigorta ihtiyaçlarını alternatifli olarak müşterilerine sunarak müşterilerinin birden fazla sigorta ihtiyacını tek bir çatı altında toplayarak hayatını kolaylaştırmaktadır.

Müşteri ihtiyaçlarının doğru belirlenmesinde SİGORTAPARK müşterilerin gerçek ihtiyaçlarına uygun sigorta ürün çalışması yaparak en uygun fiyata maksimum koruma sağlamaktadır, kurumsal müşteriler için risk yönetimi yaparak kurumsal müşteri ihtiyaçlarına özel poliçeler oluşturararak risk analizi sonucunda en uygun teklifleri sunmaktadır.

Hizmet Tanımı
Kasko Sigortası - Zorunlu Trafik Sigortası - Deprem Sigortası (Dask) - Kasko Poliçesi - İş yeri Sigortası - Ferdi Kaza Sigortası - Seyahat Sigortası - Yangın Sigortası - Sağlık Sigortası - Nakliye (Emtia) Sigortası - Yabancı Sağlık Sigortası - Konut Sigortası branslarında 7/24 hizmet vermekteyiz.

Bu firma 1776 kez ziyaret edilmiştir.