Sigortam Ful Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti.

İletişim
Firma No :
107928
Adres :
Kazım Karabekir Cad. No: 170/a Firuzköy Mah. Avcılar / İstanbul (Avr)
Şirket Tanımı

Firma Profili

Hayatınızın her anında yaşamınızı kolaylaştırmak için yanınızda ve hizmetinizdeyiz. İhtiyaçlarınızı biliyor,size en iyi sigorta çözümleri sunuyoruz.

Sahip olduklarınızı, sevdiklerinizi ve kendinizi güvence altına almak istiyor ama hangi sigorta şirketini ve hangi ürünü seçeceğinizi bilemiyorsanız bize danışın. Biz sizlere sigortayla ilgili her alanda ihtiyaçlarınıza yönelik güvenilir çözümler sunuyoruz.

SigortamFul; deneyimli uzmanları, can, mal varlıkları ve sorumluluklarıyla ilgili olarak bireylerin sahip olduğu riskleri doğru analiz ederek, fiyat ve teminat kapsamı açısından en uygun sigorta çözümlerini sunmaktadır.

Hasar anında bizimle iletişime geçerek; dosya açılması, ekspertiz çalışmalarının takip edilmesi, hasar evraklarının sigorta şirketine yönlendirilmesi, dosya takibi, tazminat ödeme takibi hizmetlerimizden faydalanabilir, hasarlarınızı en kısa süre içerisinde tazmin edebilirsiniz

SigortamFul; sektörünün her alanında geniş bilgi ve uzmanlığa, çok sayıda sigorta şirketi güvene dayalı işbirliklerine sahiptir. Tüm bu özellikleriyle kurumunuzun tüm sigorta ihtiyaçları için yurt içi sigorta piyasalarından doğru ürünleri bulmak ve uygulamak konusunda yardıma hazırdır.

İhtiyaca yönelik özel bir sigorta ürünü oluşturmak için şirketimiz ile çalışan kurumlara araştırma, projelendirme, marka oluşturma, sigorta şirketi bulunması, ürünün fiyatlandırılması, tanıtım, online uygulamalar, bilgi ve hasar destek hizmetlerini veriyoruz.

Hızlı, kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet anlayışı ile müşterilerine standart çözümler sunmak yerine, onların ihtiyaçları doğrultusunda en uygun alternatifleri geliştirir. Uygulamada çıkan problemlerde müşteri hakkını gözeterek çözümler sunar, yaygın bilgi paylaşımı ve deneyimiyle müşterilerinin avantajına olabilecek gelişmelerden haberdar eder, faydalanmalarını sağlar.

Hizmet Tanımı
İstanbul Avcılar Sigorta Acenteleri , İstanbul Avcılar Kasko Sigortası , İstanbul Avcılar Trafik Sigortası , İstanbul Avcılar Dask Sigortası , İstanbul Avcılar Deprem Sigortası , İstanbul Avcılar Sağlık Sigortası , İstanbul Avcılar Konut Sigortası , İstanbul Avcılar Bireysel Emeklilik , İstanbul Avcılar Ferdi Kaza Sigortası , İstanbul Avcılar İnşaat Sigortası , İstanbul Avcılar İşyeri Sigortası , İstanbul Avcılar Yangın Sigortaları , İstanbul Avcılar Araç Sigortaları , İstanbul Avcılar

Bu firma 1206 kez ziyaret edilmiştir.