Sigorta Cini Kayseri Mağazası

İletişim
Firma No :
107804
Adres :
Fevzi Çakmak Mah. Sivas Bul. Seçkin Apt. No:91/D Kocasinan / Kayseri
Şirket Tanımı

"Mahallenizin Sigorta Mağazası" Sigorta Cini olarak, sizin ve ailenizin tüm sigorta ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Size en yakın Sigorta Cini mağazasına gelin, 22 büyük sigorta şirketi arasından ihtiyaçlarınıza uygun tüm seçenekleri karşılaştırmalı olarak size sunalım.

 

Sigorta Cini'nde biz, her ailenin hayatın beklenmedik olaylarına karşı güvence altında olması gerektiğine inanıyoruz. Bu nedenle Türkiye’nin ilk sigorta mağazaları zincirini kuran Sigorta Cini olarak, ailenizin tüm sigorta ihtiyaçlarını karşılamak üzere her mahallede bir mağazamız var. En yakın Sigorta Cini mağazasına uğradığınızda siz kahvenizi içerken biz de 22 güvenilir şirket arasından ailenizin sigorta ihtiyaçlarına en uygun seçenekleri karşılaştırmalı olarak sunuyoruz.


Sigorta Cini, 170 yıllık geçmişe sahip olan uluslararası bir sigortacılık grubu olan NN Group tarafından kurulmuştur. 18 ülkede 15 milyon müşterimize sunmakta olduğumuz özenli hizmeti, Türkiye genelindeki tüm mağazalarımızda sizlere de sunmayı garanti ediyoruz. Sigorta ihtiyaçlarınızı analiz ederek, size en uygun sigorta alternatiflerini birlikte incelemek için sizi de en yakın mağazamıza bir kahve içmeye bekliyoruz. 13 ildeki 33 mağazamızla hizmetinizdeyiz.

 

Hizmet Tanımı
Kayseri Kocasinan Sigorta Acenteleri , Kayseri Kocasinan Kasko Sigortası , Kayseri Kocasinan Trafik Sigortası , Kayseri Kocasinan Dask Sigortası , Kayseri Kocasinan Deprem Sigortası , Kayseri Kocasinan Sağlık Sigortası , Kayseri Kocasinan Konut Sigortası , Kayseri Kocasinan Bireysel Emeklilik , Kayseri Kocasinan Ferdi Kaza Sigortası , Kayseri Kocasinan İnşaat Sigortası , Kayseri Kocasinan İşyeri Sigortası , Kayseri Kocasinan Yangın Sigortaları , Kayseri Kocasinan Araç Sigortaları , Kayseri Kocasinan Ucuz Trafik Sigortası , Kayseri Kocasinan Ucuz Kasko Sigortası

Bu firma 1472 kez ziyaret edilmiştir.