Sigorta Cini İstanbul Mazharbey Mağazası

İletişim
Firma No :
107783
Adres :
Fahrettin Kerim Gökay Caddesi Tuğba Apt No:158/B Göztepe/İstanbul
Şirket Tanımı

"Mahallenizin Sigorta Mağazası" Sigorta Cini olarak, sizin ve ailenizin tüm sigorta ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Size en yakın Sigorta Cini mağazasına gelin, 22 büyük sigorta şirketi arasından ihtiyaçlarınıza uygun tüm seçenekleri karşılaştırmalı olarak size sunalım.

 

Sigorta Cini'nde biz, her ailenin hayatın beklenmedik olaylarına karşı güvence altında olması gerektiğine inanıyoruz. Bu nedenle Türkiye’nin ilk sigorta mağazaları zincirini kuran Sigorta Cini olarak, ailenizin tüm sigorta ihtiyaçlarını karşılamak üzere her mahallede bir mağazamız var. En yakın Sigorta Cini mağazasına uğradığınızda siz kahvenizi içerken biz de 22 güvenilir şirket arasından ailenizin sigorta ihtiyaçlarına en uygun seçenekleri karşılaştırmalı olarak sunuyoruz.


Sigorta Cini, 170 yıllık geçmişe sahip olan uluslararası bir sigortacılık grubu olan NN Group tarafından kurulmuştur. 18 ülkede 15 milyon müşterimize sunmakta olduğumuz özenli hizmeti, Türkiye genelindeki tüm mağazalarımızda sizlere de sunmayı garanti ediyoruz. Sigorta ihtiyaçlarınızı analiz ederek, size en uygun sigorta alternatiflerini birlikte incelemek için sizi de en yakın mağazamıza bir kahve içmeye bekliyoruz. 13 ildeki 33 mağazamızla hizmetinizdeyiz.

Hizmet Tanımı
Göztepe Sigorta Acenteleri , Göztepe Kasko Sigortası , Göztepe Trafik Sigortası , Göztepe Dask Sigortası , Göztepe Deprem Sigortası , Göztepe Sağlık Sigortası , Göztepe Konut Sigortası , Göztepe Bireysel Emeklilik , Göztepe Ferdi Kaza Sigortası , Göztepe İnşaat Sigortası , Göztepe İşyeri Sigortası , Göztepe Yangın Sigortaları , Göztepe Araç Sigortaları , Göztepe Ucuz Trafik Sigortası , Göztepe Ucuz Kasko Sigortası

Bu firma 1164 kez ziyaret edilmiştir.