Sigorta Cini İstanbul Göztepe Mağazası

İletişim
Firma No :
107777
Adres :
Tütüncü Mehmet Efendi Cad. Kısakürek Apt. No: 24/2-3 Göztepe/Kadıköy/İstanbul
Şirket Tanımı

"Mahallenizin Sigorta Mağazası" Sigorta Cini olarak, sizin ve ailenizin tüm sigorta ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Size en yakın Sigorta Cini mağazasına gelin, 22 büyük sigorta şirketi arasından ihtiyaçlarınıza uygun tüm seçenekleri karşılaştırmalı olarak size sunalım.

 

Sigorta Cini'nde biz, her ailenin hayatın beklenmedik olaylarına karşı güvence altında olması gerektiğine inanıyoruz. Bu nedenle Türkiye’nin ilk sigorta mağazaları zincirini kuran Sigorta Cini olarak, ailenizin tüm sigorta ihtiyaçlarını karşılamak üzere her mahallede bir mağazamız var. En yakın Sigorta Cini mağazasına uğradığınızda siz kahvenizi içerken biz de 22 güvenilir şirket arasından ailenizin sigorta ihtiyaçlarına en uygun seçenekleri karşılaştırmalı olarak sunuyoruz.


Sigorta Cini, 170 yıllık geçmişe sahip olan uluslararası bir sigortacılık grubu olan NN Group tarafından kurulmuştur. 18 ülkede 15 milyon müşterimize sunmakta olduğumuz özenli hizmeti, Türkiye genelindeki tüm mağazalarımızda sizlere de sunmayı garanti ediyoruz. Sigorta ihtiyaçlarınızı analiz ederek, size en uygun sigorta alternatiflerini birlikte incelemek için sizi de en yakın mağazamıza bir kahve içmeye bekliyoruz. 13 ildeki 33 mağazamızla hizmetinizdeyiz.

 

Hizmet Tanımı
Esenyurt Sigorta Acenteleri , Esenyurt Kasko Sigortası , Esenyurt Trafik Sigortası , Esenyurt Dask Sigortası , Esenyurt Deprem Sigortası , Esenyurt Sağlık Sigortası , Esenyurt Konut Sigortası , Esenyurt Bireysel Emeklilik , Esenyurt Ferdi Kaza Sigortası , Esenyurt İnşaat Sigortası , Esenyurt İşyeri Sigortası , Esenyurt Yangın Sigortaları , Esenyurt Araç Sigortaları , Esenyurt Ucuz Trafik Sigortası , Esenyurt Ucuz Kasko Sigortası

Bu firma 1930 kez ziyaret edilmiştir.