Sigorta Cini Gebze Mağazası

İletişim
Firma No :
107802
Adres :
İstasyon Mah. İstasyon Cad. No:594/1 Kat:1 Gebze / Kocaeli
Şirket Tanımı

"Mahallenizin Sigorta Mağazası" Sigorta Cini olarak, sizin ve ailenizin tüm sigorta ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Size en yakın Sigorta Cini mağazasına gelin, 22 büyük sigorta şirketi arasından ihtiyaçlarınıza uygun tüm seçenekleri karşılaştırmalı olarak size sunalım.

 

Sigorta Cini'nde biz, her ailenin hayatın beklenmedik olaylarına karşı güvence altında olması gerektiğine inanıyoruz. Bu nedenle Türkiye’nin ilk sigorta mağazaları zincirini kuran Sigorta Cini olarak, ailenizin tüm sigorta ihtiyaçlarını karşılamak üzere her mahallede bir mağazamız var. En yakın Sigorta Cini mağazasına uğradığınızda siz kahvenizi içerken biz de 22 güvenilir şirket arasından ailenizin sigorta ihtiyaçlarına en uygun seçenekleri karşılaştırmalı olarak sunuyoruz.


Sigorta Cini, 170 yıllık geçmişe sahip olan uluslararası bir sigortacılık grubu olan NN Group tarafından kurulmuştur. 18 ülkede 15 milyon müşterimize sunmakta olduğumuz özenli hizmeti, Türkiye genelindeki tüm mağazalarımızda sizlere de sunmayı garanti ediyoruz. Sigorta ihtiyaçlarınızı analiz ederek, size en uygun sigorta alternatiflerini birlikte incelemek için sizi de en yakın mağazamıza bir kahve içmeye bekliyoruz. 13 ildeki 33 mağazamızla hizmetinizdeyiz.

 

Hizmet Tanımı
Kocaeli Gebze Sigorta Acenteleri , Kocaeli Gebze Kasko Sigortası , Kocaeli Gebze Trafik Sigortası , Kocaeli Gebze Dask Sigortası , Kocaeli Gebze Deprem Sigortası , Kocaeli Gebze Sağlık Sigortası , Kocaeli Gebze Konut Sigortası , Kocaeli Gebze Bireysel Emeklilik , Kocaeli Gebze Ferdi Kaza Sigortası , Kocaeli Gebze İnşaat Sigortası , Kocaeli Gebze İşyeri Sigortası , Kocaeli Gebze Yangın Sigortaları , Kocaeli Gebze Araç Sigortaları , Kocaeli Gebze Ucuz Trafik Sigortası , Kocaeli Gebze Ucuz Kasko Sigortası

Bu firma 1093 kez ziyaret edilmiştir.