Sigorta Cini Gaziantep Mağazası

İletişim
Firma No :
107798
Adres :
İncili Pınar Mah. Prof. Muammer Aksoy Blv. Prestij Merkezi Sit. No.45 C Şehitkamil / Gaziantep
Şirket Tanımı

"Mahallenizin Sigorta Mağazası" Sigorta Cini olarak, sizin ve ailenizin tüm sigorta ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Size en yakın Sigorta Cini mağazasına gelin, 22 büyük sigorta şirketi arasından ihtiyaçlarınıza uygun tüm seçenekleri karşılaştırmalı olarak size sunalım.

 

Sigorta Cini'nde biz, her ailenin hayatın beklenmedik olaylarına karşı güvence altında olması gerektiğine inanıyoruz. Bu nedenle Türkiye’nin ilk sigorta mağazaları zincirini kuran Sigorta Cini olarak, ailenizin tüm sigorta ihtiyaçlarını karşılamak üzere her mahallede bir mağazamız var. En yakın Sigorta Cini mağazasına uğradığınızda siz kahvenizi içerken biz de 22 güvenilir şirket arasından ailenizin sigorta ihtiyaçlarına en uygun seçenekleri karşılaştırmalı olarak sunuyoruz.


Sigorta Cini, 170 yıllık geçmişe sahip olan uluslararası bir sigortacılık grubu olan NN Group tarafından kurulmuştur. 18 ülkede 15 milyon müşterimize sunmakta olduğumuz özenli hizmeti, Türkiye genelindeki tüm mağazalarımızda sizlere de sunmayı garanti ediyoruz. Sigorta ihtiyaçlarınızı analiz ederek, size en uygun sigorta alternatiflerini birlikte incelemek için sizi de en yakın mağazamıza bir kahve içmeye bekliyoruz. 13 ildeki 33 mağazamızla hizmetinizdeyiz.

Hizmet Tanımı
Gaziantep Şehitkamil Sigorta Acenteleri , Gaziantep Şehitkamil Kasko Sigortası , Gaziantep Şehitkamil Trafik Sigortası , Gaziantep Şehitkamil Dask Sigortası , Gaziantep Şehitkamil Deprem Sigortası , Gaziantep Şehitkamil Sağlık Sigortası , Gaziantep Şehitkamil Konut Sigortası , Gaziantep Şehitkamil Bireysel Emeklilik , Gaziantep Şehitkamil Ferdi Kaza Sigortası , Gaziantep Şehitkamil İnşaat Sigortası , Gaziantep Şehitkamil İşyeri Sigortası , Gaziantep Şehitkamil Yangın Sigortaları , Gaziantep Şehitkamil Araç Sigortaları , Gaziantep Şehitkamil Ucuz Trafik Sigortası , Gaziantep Şehitkamil Ucuz Kasko Sigortası

Bu firma 2014 kez ziyaret edilmiştir.