Sigorta Cini Ankara Emek Mağazası

İletişim
Firma No :
107793
Adres :
Emek Mah. Bosna Hersek Cad. No: 8 B Çankaya / Ankara
Şirket Tanımı

"Mahallenizin Sigorta Mağazası" Sigorta Cini olarak, sizin ve ailenizin tüm sigorta ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Size en yakın Sigorta Cini mağazasına gelin, 22 büyük sigorta şirketi arasından ihtiyaçlarınıza uygun tüm seçenekleri karşılaştırmalı olarak size sunalım.

 

Sigorta Cini'nde biz, her ailenin hayatın beklenmedik olaylarına karşı güvence altında olması gerektiğine inanıyoruz. Bu nedenle Türkiye’nin ilk sigorta mağazaları zincirini kuran Sigorta Cini olarak, ailenizin tüm sigorta ihtiyaçlarını karşılamak üzere her mahallede bir mağazamız var. En yakın Sigorta Cini mağazasına uğradığınızda siz kahvenizi içerken biz de 22 güvenilir şirket arasından ailenizin sigorta ihtiyaçlarına en uygun seçenekleri karşılaştırmalı olarak sunuyoruz.


Sigorta Cini, 170 yıllık geçmişe sahip olan uluslararası bir sigortacılık grubu olan NN Group tarafından kurulmuştur. 18 ülkede 15 milyon müşterimize sunmakta olduğumuz özenli hizmeti, Türkiye genelindeki tüm mağazalarımızda sizlere de sunmayı garanti ediyoruz. Sigorta ihtiyaçlarınızı analiz ederek, size en uygun sigorta alternatiflerini birlikte incelemek için sizi de en yakın mağazamıza bir kahve içmeye bekliyoruz. 13 ildeki 33 mağazamızla hizmetinizdeyiz.

Hizmet Tanımı
Ankara Çankaya Sigorta Acenteleri , Ankara Çankaya Kasko Sigortası , Ankara Çankaya Trafik Sigortası , Ankara Çankaya Dask Sigortası , Ankara Çankaya Deprem Sigortası , Ankara Çankaya Sağlık Sigortası , Ankara Çankaya Konut Sigortası , Ankara Çankaya Bireysel Emeklilik , Ankara Çankaya Ferdi Kaza Sigortası , Ankara Çankaya İnşaat Sigortası , Ankara Çankaya İşyeri Sigortası , Ankara Çankaya Yangın Sigortaları , Ankara Çankaya Araç Sigortaları , Ankara Çankaya Ucuz Trafik Sigortası , Ankara Çankaya Ucuz Kasko Sigortası

Bu firma 1277 kez ziyaret edilmiştir.