Sev Sigorta Acentesi

İletişim
Firma No :
107677
Adres :
Fulya Mah.vefa Aralığı Sok.orman Apt.no.2 Kat.3 Daire 19 Fulya Mah. Şişli / İstanbul (Avr)
Şirket Tanımı

SEV SİGORTA 2003 Yılında “Herkes İçin Güvenli Yaşam” ilkesi ile kuruldu. KIRAN SİGORTA’nın da aramıza katılması ile birlikte tüm sigortacılık alanlarında yetkili acenteler olarak faaliyet göstermektedir.

KIRAN SİGORTA & SEV SİGORTA   olarak amacımız müşterilerimize,  çalışanlarımıza ve çevreye verdiğimiz sözleri zamanında yerine getirmek ve karşılıklı güvene dayanan işbirlikleri yaratmak. Ve her zaman tercih edilen, çevresine duyarlı ve referans olarak gösterilen şirketler olmaktır.

KIRAN SİGORTA & SEV SİGORTA  bireysel müşterilerinin gerçek ihtiyaçlarına uygun poliçeler sunar.

KIRAN SİGORTA & SEV SİGORTA  kurumsal müşterileri için risk analizi yaparak ihtiyaçlara özel poliçeler sunar.

Bir şirketin kurum kültürü kurumun kendisi için seçtiği, aynı zamanda diğerlerinden farklılaşmasını sağlayan özellikleri ile oluşur.

KIRAN SİGORTA & SEV SİGORTA  olarak biz bu farklılaşmayı , müşterilerimize,çalışanlarımıza, çevreye verdiğimiz sözler ve de bunları gerçekleştirme biçimimizi tanımladığımız temel değerlerimiz ile sağlıyoruz.

Hizmet Tanımı
Kasko Sigortası - Zorunlu Trafik Sigortası - Deprem Sigortası (Dask) - Kasko Poliçesi - İş yeri Sigortası - Ferdi Kaza Sigortası - Seyahat Sigortası - Yangın Sigortası - Sağlık Sigortası - Nakliye (Emtia) Sigortası - Yabancı Sağlık Sigortası - Konut Sigortası branslarında 7/24 hizmet vermekteyiz.

Bu firma 1371 kez ziyaret edilmiştir.