Sentez Sigorta Acentesi

İletişim
Firma No :
107755
Adres :
İ.çalışlar Caddesi No:44 K:1 D:4 Bahçelievler Bahçelievler / İstanbul (Avr)
Şirket Tanımı
SENTEZ SİGORTA, sigortacılık sektöründe deneyim ve tecrübeye sahip aile kadrosuyla 1999 yılından günümüze kadar; Yangın, Nakliyat, Kaza, Mühendislik, Konut ve İşyeri Sigortası, Seyahat Sigortası, Kâr Kaybı, Kasko, Trafik, Yeşil Kart gibi sigorta türleri. Ayrıca, Ticari ve Endüstriyel risk sigortaları,ve sektörün lider sigorta şirketlerinin tüm branşlarında sigortacılık hizmetleri veren tam yetkili profesyonel acentesiyiz.
 
Misyonumuz:
 
Yaptığımız her işte dürüstlük ve şeffaflığımızla gurur duyuyoruz.
 
Müşterilerimize en iyi şekilde hizmet etmenin yolunun, onların tarafında olmak olduğunu biliyoruz.
 
Sizlerin ihtiyaçlarına göre bilgi ve deneyimimizden yola çıkarak ihtiyaçlarınızı en kısa zamanda doğru bir şekilde karşılamayı talep ediyoruz.
 
Burada siz müşterilerimize düşen en büyük görev, güvence altına almak istediğiniz riskinizi tanımak ve doğru tanımlamaktır.
 
Hizmetin fiyatı ve kalitesi doğru orantılıdır. Her iyi hizmetin bir maliyeti olmalıdır.
 
Vizyonumuz:
 
Amacımız, toplumun sigorta bilincini artırıp, müşterilerimize kaliteli ve yaygın bir hizmet sunmak, sigortacılık sektöründe uluslararası standartlarda kaliteli hizmet veren lider bir acente olmaktır.
 
Yaşantımızın her anında hiç ummadığımız, beklenmedik kazalar hayatımızı sarsabiliyor. Mevcut birikimleriniz her zaman zararlarınızı karşılamayabilir. İşte bu nedenle karşılaşabileceğiniz zararı gidermek için gelin SENTEZ SİGORTA olarak size destek olalım.
Hizmet Tanımı
Bahçelievler Sigorta Acenteleri , Bahçelievler Kasko Sigortası , Bahçelievler Trafik Sigortası , Bahçelievler Dask Sigortası , Bahçelievler Deprem Sigortası , Bahçelievler Sağlık Sigortası , Bahçelievler Konut Sigortası , Bahçelievler Bireysel Emeklilik , Bahçelievler Ferdi Kaza Sigortası , Bahçelievler İnşaat Sigortası , Bahçelievler İşyeri Sigortası , Bahçelievler Yangın Sigortaları , Bahçelievler Araç Sigortaları , Bahçelievler Ucuz Trafik Sigortası , Bahçelievler Ucuz Kasko Sigortası

Bu firma 1604 kez ziyaret edilmiştir.