Reel Sigorta Arc. Hiz.

İletişim
Firma No :
107822
Adres :
Merkez Mah. Çobançeşme Cd. Mezbaha Sk. No:2 Kat:2 Kağıthane Merkez Mah. Kağıthane / İstanbul (Avr)
Şirket Tanımı
Reel Sigorta ve Aracılık Hizmetleri / Hasan Serdar Yılmaz Acenteliği 2003 yılı başında sigortacılık sektöründe Yetkili Acente Olarak faaliyete başlamıştır. Şirketimiz toplum sorumluluğunu, yılların verdiği bilgi birikiminin, Müşteri odaklı olmanın verdiği gücü ve girişimci hizmet anlayışını birleştirerek tüm sigortacılık branşlarında faaliyet göstermektedir.
 
Kurulduğu günden bu güne Groupama Sigorta ile yapmış olduğu Acentelik Sözleşmesi çerçevesinde zengin ürün çeşitliliği ve kişiye özel hizmet anlayışıyla sigortalılarına hizmet vermektedir.
 
Kalite ve Hizmet Politikamız: 
 
Reel Sigorta ve Aracılık Hizmetleri KALİTE ve HİZMET POLİTİKASI
 
Reel Sigorta ve Aracılık Hizmetleri, hizmet kuruluşu olmanın bilinci içerisinde, sigortalılarının haklarını güvence altına alarak hizmet sunmayı “KALİTE ve HİZMET POLİTİKASI” olarak kabul etmiştir.
 
Reel Sigorta ve Aracılık Hizmetleri, tüm çalışmalarında sigortalılarımızın değişen ve çeşitlilik gösteren ihtiyaçlarının bizi yönlendirdiğine inanır ve sigortalıyla sürekli beraberliği amaçlar. Bu doğrultuda değişen pazar ve rekabet koşullarını yakından izlemenin ve müşterilerimizi dinlemenin önemini kabul eder.
Hizmet Tanımı
İstanbul Kağıthane Sigorta Acenteleri , İstanbul Kağıthane Kasko Sigortası , İstanbul Kağıthane Trafik Sigortası , İstanbul Kağıthane Dask Sigortası , İstanbul Kağıthane Deprem Sigortası , İstanbul Kağıthane Sağlık Sigortası , İstanbul Kağıthane Konut Sigortası , İstanbul Kağıthane Bireysel Emeklilik , İstanbul Kağıthane Ferdi Kaza Sigortası , İstanbul Kağıthane İnşaat Sigortası , İstanbul Kağıthane İşyeri Sigortası , İstanbul Kağıthane Yangın Sigortaları , İstanbul Kağıthane Araç Sigortaları

Bu firma 1940 kez ziyaret edilmiştir.