Poliçe Market Sigorta Aracılık Hizmetleri

İletişim
Firma No :
110696
Adres :
Örnek Mahallesi, Ercüment Batanay Cad. Dumankaya İkon - A2 Blok Ataşehir/İstanbul
Şirket Tanımı

Poliçe Market, profesyonel ekibi ve geniş çözüm ortaklarıyla birlikte Ankara’da kurulmuştur. Sigorta sektöründe gelişmeyi ve inovasyonu bir misyon olarak işleyerek, müşterileri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak büyümeye devam etmiştir.

Merkezini Ankara’dan İstanbul’a taşıyarak, kurumsal ve bireysel müşterilerine daha kaliteli hizmet sunmanın önünü açmıştır.

 

Poliçe Market olarak, sigorta alanında ki bütün poliçeleri ve şirket bünyemizde faaliyet gösteren uzman ekibimiz, uzmanlık alanlarında (Örnek:  Tarım Sigortası) daha kaliteli hizmetler vermektedir. Sigorta yönetimi konusunda da uluslararası tekniklerin Türkiye’de ki planlayıcısı ve uygulayıcısı olma göreviyle çalışmalarına devam etmektedir.

Hizmet Tanımı
Ataşehir Sigorta Acenteleri , Ataşehir Kasko Sigortası , Ataşehir Trafik Sigortası , Ataşehir Dask Sigortası , Ataşehir Deprem Sigortası , Ataşehir Sağlık Sigortası , Ataşehir Konut Sigortası , Ataşehir Bireysel Emeklilik , Ataşehir Ferdi Kaza Sigortası , Ataşehir İnşaat Sigortası , Ataşehir İşyeri Sigortası , Ataşehir Yangın Sigortaları , Ataşehir Araç Sigortaları , Ataşehir Ucuz Trafik Sigortası , Ataşehir Ucuz Kasko Sigortası

Bu firma 874 kez ziyaret edilmiştir.