Özyılmazlar Sigorta Acentesi

İletişim
Firma No :
107835
Adres :
Yeşilçe Mh. İbrahim Karaoğlan Oğlu Cd. N:15 Yeşilce Mah. Kağıthane / İstanbul (Avr)
Şirket Tanımı

Özyılmazlar Sigorta 1999 yılında sigorta acenteliğine adım atarak , müşterinin memnuniyetini ve ihtiyaçlarını en üst düzeyde tutmak amacıyla İSMAİL YILMAZ tarafından kurulmuştur. 1999 yılında  Seyrantepe ( Ana acente )  olmak üzere 2006 yılında Bayrampaşa ve 2012 yılında Zeytinburnu şubeleriyle hizmete başlayarak büyüyen ve gelişen acenteler arasında yer almaktadır. Şirketimiz genç ve dinamik kadrosuyla müşterilerine en iyi ve en  kaliteli hizmeti vermek için gelişmeye ve büyümeye devam etmektedir.
 
Bizim İçin Sigortacılık ;
 
Tüm Sektörlerin değişen ihtiyaçlarına , risklerine yönelik en uygun çözümlerle en doğru poliçeyi en düşük primle yaparak müşterilerimizin memnuniyetini ve güvenilirliğini kazanmaktır.

Hizmet Tanımı
İstanbul Kağıthane Sigorta Acenteleri , İstanbul Kağıthane Kasko Sigortası , İstanbul Kağıthane Trafik Sigortası , İstanbul Kağıthane Dask Sigortası , İstanbul Kağıthane Deprem Sigortası , İstanbul Kağıthane Sağlık Sigortası , İstanbul Kağıthane Konut Sigortası , İstanbul Kağıthane Bireysel Emeklilik , İstanbul Kağıthane Ferdi Kaza Sigortası , İstanbul Kağıthane İnşaat Sigortası , İstanbul Kağıthane İşyeri Sigortası , İstanbul Kağıthane Yangın Sigortaları , İstanbul Kağıthane Araç Sigortaları

Bu firma 1160 kez ziyaret edilmiştir.