Öztürkler Sigorta Acentesi

İletişim
Firma No :
107946
Adres :
Seyitnizam Mahallesi Akevler Sitesi A-1 Blok D:1 (Akşemsettin Tramvay İstasyonu Yanı) Zeytinburnu / İstanbul (Avr)
Şirket Tanımı

Öztürkler Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. olarak, 1998 yılından beri İstanbul'un Zeytinburnu ilçesinde, sektörün öncü kuruluşlarından aldığımız güçle sizlere hizmet ediyoruz.

Elementer ve hayat branşlarında Axa Sigorta, Axa Emeklilik, Allianz Sigorta, Sompo Japan Sigorta, Groupama Sigorta yetkili acentesiyiz.

Profesyonel sigortacılık hizmetini, uzman kadromuzla ihtiyaçlarınızı analiz ederek, en hızlı şekilde ve kaliteli hizmet politikamız doğrultusunda sizlere sunuyoruz.

20 yıl boyunca sizlerin memnuniyeti ve zaman kaybı yaşamadan en güncel hizmeti almanız için çalıştık ve aynı hassasiyet ile hareket etmeye devam ediyoruz.

Hizmet Tanımı
İstanbul Zeytinburnu Sigorta Acenteleri , İstanbul Zeytinburnu Kasko Sigortası , İstanbul Zeytinburnu Trafik Sigortası , İstanbul Zeytinburnu Dask Sigortası , İstanbul Zeytinburnu Deprem Sigortası , İstanbul Zeytinburnu Sağlık Sigortası , İstanbul Zeytinburnu Konut Sigortası , İstanbul Zeytinburnu Bireysel Emeklilik , İstanbul Zeytinburnu Ferdi Kaza Sigortası , İstanbul Zeytinburnu İnşaat Sigortası , İstanbul Zeytinburnu İşyeri Sigortası , İstanbul Zeytinburnu Yangın Sigortaları

Bu firma 1903 kez ziyaret edilmiştir.