Öznel Sigorta Acentesi

İletişim
Firma No :
111814
Adres :
Selanik Caddesi 28/20 Kızılay Mah. Çankaya / Ankara
Şirket Tanımı

Öznel Sigorta, sigortacılık sektörüne uzun yıllarını veren, gelişim ve değişimin gücüne inanan profesyonellerce kurulmuştur. Öznel Sigorta sunduğu Finansal Planlama, risk yönetimi, poliçe yönetimi ve poliçe sonrası hizmetleri ile farklı ve özel bir marka olmayı hedeflemiştir.

Kuruluşuna bireysel emeklilik ve hayat sigortası alanında hizmet vererek başlayan acente, müşterilerinden gelen talepler üzerine ürün yelpazesini genişletmiş ve elementer sigorta branşınıda ürün portföyü içine alarak hizmet vermeye devam etmiştir. Sektöründe yenilikleri yakından takip eden ve bu yenilikleri anında ileterek müşterilerine Öznel Sigorta ile çalışmanın ayrıcalığını yaşatarak bu alanda da öncülüğünü sürdürmektedir.

Müşterisini, aile bireyi olarak gören  ve müşteri problemlerine bu açıdan yaklaşan Öznel Sigorta; hizmetin yeri ve zamanı olmadığını savunmaktadır.

Sigortacılık mesleğinde sadece uygun fiyat, sürat ve nitelikli hizmetin yeterli olmadığını düşünen Öznel Sigorta, öncelikli olarak kişisel ve/veya kurumsal ihtiyaçlarınızı tespit ederek buna göre en uygun fiyat teklifi hazırlamanın doğru olduğuna inanmakta ve bu anlayışla yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

Sağlık, hayat, bireysel emeklilik ve elementer sigorta branşlarında hizmet veren Öznel Sigorta, müşteri risklerini minimize etmek , can ve mal güvenliğini en üst seviyede teminat altına almak ve siz müşterilerimizin çözüm ortağı olmak için çalışmalarına gece gündüz devam etmektedir.

Hizmet Tanımı
Çankaya Sigorta Acenteleri , Çankaya Kasko Sigortası , Çankaya Trafik Sigortası , Çankaya Dask Sigortası , Çankaya Deprem Sigortası , Çankaya Sağlık Sigortası , Çankaya Konut Sigortası , Çankaya Bireysel Emeklilik , Çankaya Ferdi Kaza Sigortası , Çankaya İnşaat Sigortası , Çankaya İşyeri Sigortası , Çankaya Yangın Sigortaları , Çankaya Araç Sigortaları , Çankaya Ucuz Trafik Sigortası , Çankaya Ucuz Kasko Sigortası

Bu firma 1128 kez ziyaret edilmiştir.