Osmanlı Grup Sigorta Acentesi

İletişim
Firma No :
107746
Adres :
Kavak Sok.business Port İstanbul Plaza No:11 Ofis:48 Bahçelievler / İstanbul (Avr)
Şirket Tanımı

Kuruluş tarihi 2001 yılı olan sigorta şirketimiz 126486 kayıt numarası ile T.C. Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı Uygunluk Belgesi sahibi ve T0864-451H Levha Numarası ile T.O.B.B’ne kayıtlıdır. Osmanlı Grup Sigorta, Axa Sigorta, Güneş Sigorta, Groupama Sigorta, Sompo Japan Sigorta ve Unico Sigorta acenteliğini yürütmektedir. Bireysel müşterilerinin yanısıra, ülkenin önemli Kurumsal şirketlerinin de çözüm ortağı olan Osmanlı Grup, yurtdışındaki çeşitli kurumlara da hizmet üretmektedir.

Ülke genelinde faaliyet gösteren sigorta acenteliklerinden farklı olarak, tüm Kurumsal müşterilerine, profesyonel ekibi ile sektörel bazda Risk Danışmanlığı da yapan Osmanlı Grup Sigorta, sektöre yön verecek çalışmalar yaparak ülkemizde sigorta bilincinin yaygınlaştırılmasını da misyonu olarak görmektedir. Gerek iş ortakları, gerekse Bireysel ve Kurumsal müşterileri ile güçlü ilişkileri bulunan şirketimiz, 2003 yılından beri her yıl bölge ve ülke genelinde çeşitli ödüllerin de sahibidir.

Hizmet Tanımı
Bahçelievler Sigorta Acenteleri , Bahçelievler Kasko Sigortası , Bahçelievler Trafik Sigortası , Bahçelievler Dask Sigortası , Bahçelievler Deprem Sigortası , Bahçelievler Sağlık Sigortası , Bahçelievler Konut Sigortası , Bahçelievler Bireysel Emeklilik , Bahçelievler Ferdi Kaza Sigortası , Bahçelievler İnşaat Sigortası , Bahçelievler İşyeri Sigortası , Bahçelievler Yangın Sigortaları , Bahçelievler Araç Sigortaları , Bahçelievler Ucuz Trafik Sigortası , Bahçelievler Ucuz Kasko Sigortası , Bahçelievler Sigorta Şirketleri , Bahçelievler Kasko fiyatları Hizmeti Vermekteyiz.

Bu firma 1338 kez ziyaret edilmiştir.