Okatan Sigorta Acentesi

İletişim
Firma No :
107687
Adres :
Büyükdere Cad.kervangeçmez Sok. Kuzuoğlu İşhanı No:2 D:45 Kat:5Şişli Mecidiyeköy Mah. Şişli / İstanbul (Avr)
Şirket Tanımı

Okatan Sigorta olarak Elementer, Sağlık ve Hayat Sigortaları olmak üzere bireylerin ve kurumların can, mal ve sorumluluklarına karşı risk ve sigorta yönetimi olarak 5 yıllık deneyim, bilgi birikimi ile profesyonel uzman kadrosuyla hizmet vermektedir.

Bireysel ve Kurumsal alanda ( Gıda, İnşaat, Enerji, Sağlık, Mobilya, Tekstil, Kozmetik vb.) 1000 müşterisine Trafik, Kasko, Yangın, Konut, Nakliyat, Sorumluluk, Ferdi Kaza, İşyeri, Seyahat, Sağlık, Hayat vb. tüm branşlarda sigorta çözümleri üretmektedir. Risk yönetimi, Sigorta Yönetimi ve Hasar Yönetimi olarak bölümlendirilen ilgili departmanlarındaki uzman kadrosuyla her türlü taleplere yanıt vermektedir.

Şirketimiz çalıştığı çok sayıda sigorta şirketleri ( Mapfre Genel Sigorta, Allianz Sigorta, Axa Sigorta, Anadolu Sigorta,Groupama Sigorta, Sompo Japan Sigorta ve Aksigorta) ile müşterilerine fiyat ve teminat kapsamı açısından en uygun sigorta çözümlerini sunmakta ve gerekli rekabet üstünlüğüne de sahip bulunmaktadır. Bu vesileyle siz değerli firma yetkilisinin mesleki ve özel yaşamında karşılaşabileceği muhtemel risklere karşı Okatan Sigorta olarak daima hizmetinizde olduğumuzu, sizinle çalışmaktan memnuniyet duyacağımızı hatırlatır, sağlık ve başarılı günler dileriz.

Hizmet Tanımı
Kasko Sigortası - Zorunlu Trafik Sigortası - Deprem Sigortası (Dask) - Kasko Poliçesi - İş yeri Sigortası - Ferdi Kaza Sigortası - Seyahat Sigortası - Yangın Sigortası - Sağlık Sigortası - Nakliye (Emtia) Sigortası - Yabancı Sağlık Sigortası - Konut Sigortası branslarında 7/24 hizmet vermekteyiz.

Bu firma 1933 kez ziyaret edilmiştir.