Nar Sigorta Acentesi

İletişim
Firma No :
107908
Adres :
Hürriyet Mh.paşaçayırı Cd.no 7/a Hürriyet Mah. Gaziosmanpaşa / İstanbul (Avr)
Şirket Tanımı
Sigorta sektörünün her dalında geniş bilgi ve deneyime sahip olan şirketimiz, sigortacılık sektöründe devleşen Allianz Sigorta A.Ş, Axa Sigorta A.Ş, Ak Sigorta A.Ş, Anadolu Sigorta A.Ş, Ankara Sigorta A.Ş, Mapfre Sigorta A.Ş ile seviyeli ancak güvene dayalı bir o kadar da uzun yıllar sürecek işbirliği ortamında, siz değerli müşterilerin bireysel ve kurumsal sigorta ihtiyaçlarına; yerinde ve doğru ürünleri bulmak ve uygulamak konusunda her zaman göreve hazır konumdadır.
 
Kurulduğu günden itibaren; sektörde emin adımlarla ilerleyen şirketimiz, müşterilerinin gelişen ihtiyaçlarını karşılamak, sorunlarına hızlı ve akılcı çözümler getirmek ve güvenilir hizmet yelpazesini daha da genişletmek amacıyla ”Bireysel ve Kurumsal Sigortacılık” alanında adından uzun yıllardır söz ettirmektedir. Şirketimiz, bireysel ve kurumsal müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere Elementer ve Sağlık branşlarında hizmet vermektedir.
 
Nar Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. kuruluşundan bu yana edindiği tecrübenin yanı sıra; uzman kadrosuyla birlikte, oluşturduğu ekip ruhuyla siz değerli müşterilerine minimum fiyatlar ile maksimum teminatları kazandırmanın temel prensiplerinden uzaklaşmadan 200′e yakın kurumsal ve 5000’e yakın bireysel müşterisine vermiş olduğu hizmetten güç alarak, kendisini sürekli yenileyerek sizlere daha iyi hizmet verme çabasındadır.
Hizmet Tanımı
İstanbul Gaziosmanpaşa Sigorta Acenteleri , İstanbul Gaziosmanpaşa Kasko Sigortası , İstanbul Gaziosmanpaşa Trafik Sigortası , İstanbul Gaziosmanpaşa Dask Sigortası , İstanbul Gaziosmanpaşa Deprem Sigortası , İstanbul Gaziosmanpaşa Sağlık Sigortası , İstanbul Gaziosmanpaşa Konut Sigortası , İstanbul Gaziosmanpaşa Bireysel Emeklilik , İstanbul Gaziosmanpaşa Ferdi Kaza Sigortası , İstanbul Gaziosmanpaşa İnşaat Sigortası , İstanbul Gaziosmanpaşa İşyeri Sigortası

Bu firma 992 kez ziyaret edilmiştir.