Isparta Sigorta Acentesi

İletişim
Firma No :
111882
Adres :
İzmir 2 Cad. No: 49/9 Kızılay Mah. Çankaya / Ankara
Şirket Tanımı

Isparta Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd.Şti. 02.11.2010 tarihinde kurulmuştur. 2011 yılında Allianz Sigorta A.Ş. bünyesinde Bireysel Emeklilik, Hayat ve Sağlık Sigortaları branşlarında hizmet vermeye başlamıştır. 2014 yılında Ak Sigorta A.Ş. bünyesinde Elementer ( Araç Trafik-Kasko, Konut, Dask, Kaza, İş Yeri, Sorumluluk, Seyahat vb.) branşlarda da hizmet vermeye başlamıştır. Böylece Her türlü Sigorta hizmetlerini karşılamaya devam etmektedir.

Şirket müdürü Cemalettin DURANÖZ, 1983 yılında Kuleli Askeri Lisesi’nden, 1987 yılında Kara Harp Okulu’ndan mezun olmuştur. 2004 yılında Selçuk Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Anabilim Dalı ve 2005 yılında Halkla İlişkiler ve Tanıtım Anabilim Dalı Yüksek Lisans eğitimlerini tamamlamıştır. 2011 yılında Türk Silahlı Kuvvetleri’nden sağlık sebebiyle emekli olmuştur. Bireysel Emeklilik Aracılığı Lisans Belgesi’ni almayı müteakip Şirket Müdürü ve Allianz Yetkili Acentesi olarak sigorta kariyerine adım atmıştır.

Şirket teknik personeli Selahattin GÖKMEN 1983 yılında Işıklar Askeri Lisesi'nden, 1987 yılında Kara Harp Okulu'ndan mezun olmuştur. Türk Silahlı Kuvvetleri'nin çeşitli kademelerinde karagah ve komutanlık görevlerinde çalıştıktan sonra 2008 yılında emekli olmuştur. 2009-2011 Ankara Eğitim Sanat ve Spor Kulübü'nde Voleybol Antrenörlüğü yapmıştır.2011-2014 çeşitli sigorta şirketlerinde altyapı, tecrübe ve portföy çalışmaları yapmıştır. 2014 yılında Sigorta Teknik Personel Lisans Belgesi'ni almayı mütakip Isparta Sigorta'ya teknik personel olarak katılmıştır.

2014 yılında Ak Sigorta yetkli acenteliğini ne alan ISPARTA SİGORTA’nın amacı; yetkili lisanslı personel aracılığı ile toplumda “Sigorta ve Emeklilik” bilincinin oluşmasına katkı sağlamak, doğru risk analizi ile ihtiyaçlara cevap verecek en uygun teklifi sunmak, müşterilerimizin bugünlerini ve geleceklerini güvence altına alabilmektir.

Sigorta şirketleri ile müşterilerimizin arasında bir köprü vazifesi yaparak maksimum memnuniyetin sağlanabilmesi ve ISPARTA SİGORTA’yı sektörde lider acente konumuna getirmek hedefimizdir.

Siz isteyin BİZ GELECEĞİZ…

Hizmet Tanımı
Çankaya Sigorta Acenteleri , Çankaya Kasko Sigortası , Çankaya Trafik Sigortası , Çankaya Dask Sigortası , Çankaya Deprem Sigortası , Çankaya Sağlık Sigortası , Çankaya Konut Sigortası , Çankaya Bireysel Emeklilik , Çankaya Ferdi Kaza Sigortası , Çankaya İnşaat Sigortası , Çankaya İşyeri Sigortası , Çankaya Yangın Sigortaları , Çankaya Araç Sigortaları , Çankaya Ucuz Trafik Sigortası , Çankaya Ucuz Kasko Sigortası

Bu firma 1387 kez ziyaret edilmiştir.