Harput Sigorta Acentesi

İletişim
Firma No :
107939
Adres :
Lale Sok No:35 Kat:1 Zeytinburnu / İstanbul (Avr)
Şirket Tanımı

Harput Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. olarak, 1998 yılında Elazığda kurulmuştur. Şu an İstanbul -Zeytinburnu ve Elazığ şubeleri ile sektörün öncü sigorta şirketinin temsilciliğini üstlenmekteyiz.

Sağladığımız güvenilir hizmet ile elementer  tüm branşlarda müşterilerimizi teminatımız altına almaktayız.

Profesyonel sigortacılık hizmetini, deneyimli uzman kadromuzla ihtiyaçlarınızı analiz ederek, doğru ürün,  en uygun fiyat ve hızlı destekle, kaliteli hizmet politikamız doğrultusunda sizlere sunmaktayız.

Acente’miz, kuruluşundan bu yana sizlerin memnuniyeti ve zaman kaybı yaşamadan en güncel hizmeti almanız için çalışmalarına devam etmektedir.

Hizmet Tanımı
İstanbul Zeytinburnu Sigorta Acenteleri , İstanbul Zeytinburnu Kasko Sigortası , İstanbul Zeytinburnu Trafik Sigortası , İstanbul Zeytinburnu Dask Sigortası , İstanbul Zeytinburnu Deprem Sigortası , İstanbul Zeytinburnu Sağlık Sigortası , İstanbul Zeytinburnu Konut Sigortası , İstanbul Zeytinburnu Bireysel Emeklilik , İstanbul Zeytinburnu Ferdi Kaza Sigortası , İstanbul Zeytinburnu İnşaat Sigortası , İstanbul Zeytinburnu İşyeri Sigortası , İstanbul Zeytinburnu Yangın Sigortaları

Bu firma 1318 kez ziyaret edilmiştir.