Güvenç Sigorta Acentesi

İletişim
Firma No :
107904
Adres :
Barbaros Bulvarı No:10 Kat:2 Cihannüma Mah. Beşiktaş / İstanbul (Avr)
Şirket Tanımı

Tarihçemiz: Şirketimizin temelleri kurucu ortağımız Ahmet Göktaş tarafından 1988 yılında atılmış,1992 yılına kadar çoklu ortaklık şeklinde şimdi Halk Sigorta A.Ş. ünvanı olan Birlik Sigorta ile şimdi ünvanını Yapı Kredi Sigorta olarak değiştiren, o zamanki Halk Sigorta A.Ş. nin Acentelikleri yürütülmüş, 24 Temmuz 1992 tarihinde ise Güvenç Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd.Şti. kurularak 2005 yılına kadar yine şimdi Fransızlara satılarak ünvanını Groupama Sigorta A.Ş olarak değiştiren Başak Sigorta A.Ş nin acenteliği yürütülmüştür.2004 yılından bu yana Güneş Sigorta A.Ş ve Mart 2012’den beri Ankara Sigorta A.Ş Aacentelikleri birlikte yürütülmektedir.

Bu Süreçte ana sözleşmemizde yazan risk yönetimi danışmanlığı ve hasar destek hizmetlerimiz aralıksız sürmüştür.Siz sigortalılarımızdan aldığımız güçlü destek, bizim sizlere sunduğumuz kaliteli hizmetler olarak sürecektir.

Sermaye Yapımı : a) Sermaye : Tamamı Ödenmiş 50.000 TL

b) Ortaklar : Ahmet Göktaş (%95 Hisse)

Battal Göktaş (%5 Hisse)

Değerlerimiz : Toplumsal yaşamın öznesi olan insanı, insancıl olguları her zaman ön planda tutarak güçlü,kalıcı,güvenilir,öncü,öğen,eleştiren,hep ortak akla ve deneyimlere yoğunlaşarak sorunları çözen, yapıcı değerleri ilke edinerek ülkemizde sigorta alışkanlığı ve sürekliliği sağlamak,bu bilinvi oluşturmak,bu anlayışla üretim yapmak, sigortalılarımıza açık,net bilgiler vermek, memnuniyet sağlamak.

Hizmet Tanımı
İstanbul Gaziosmanpaşa Sigorta Acenteleri , İstanbul Gaziosmanpaşa Kasko Sigortası , İstanbul Gaziosmanpaşa Trafik Sigortası , İstanbul Gaziosmanpaşa Dask Sigortası , İstanbul Gaziosmanpaşa Deprem Sigortası , İstanbul Gaziosmanpaşa Sağlık Sigortası , İstanbul Gaziosmanpaşa Konut Sigortası , İstanbul Gaziosmanpaşa Bireysel Emeklilik , İstanbul Gaziosmanpaşa Ferdi Kaza Sigortası , İstanbul Gaziosmanpaşa İnşaat Sigortası , İstanbul Gaziosmanpaşa İşyeri Sigortası

Bu firma 1208 kez ziyaret edilmiştir.