Günaydın Sigorta Acentesi

İletişim
Firma No :
107919
Adres :
İgs E5 Yanyol Üzeri Gürel Apartmanı No: 195 Kat 5 Daire 12 Avcılar / İstanbul (Avr)
Şirket Tanımı

“Değerlerinizin Güvencesi”  Günaydın Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. şirketi 2004 yılında, sigorta ihtiyaçlarını kaliteli, güvenilir ve hızlı hizmet anlayışı ile karşılamak adına. 2017 yılı itibari ile sektörde 30.yılını dolduran Aytaç GÜNAYDIN tarafından kurulmuştur.

Günaydın Sigorta ailesi olarak, müşteri odaklı hizmet anlayışımızın ve sürekli iyileştirme prensibimizin gereği olarak. Müşterilerimizin değişen, gelişen ihtiyaç ve beklentilerini en üst seviyede sağlamak ve en iyi iş sonuçlarını elde edilebilmek için. Tüm iş süreçlerinin çalışanların katılımı ile sürekli iyileştirilmesi, hızlı, etkin ve ekonomik çözümler üreterek, sürekli gelişmeyi ve ilerlemeyi sağlayabilen, etik değerlere saygılı, eğitimden asla taviz vermeyen, üst düzey rekabet gücüne sahip bir firma kültürü oluşturma amacındayız.

Tüm sigorta branşlarında siz değerli müşterilerimize en iyi fiyat ve en iyi teminatlarla kaliteli sigortacılık hizmeti sunmayı sürdürmekteyiz.

Hizmet Tanımı
İstanbul Avcılar Sigorta Acenteleri , İstanbul Avcılar Kasko Sigortası , İstanbul Avcılar Trafik Sigortası , İstanbul Avcılar Dask Sigortası , İstanbul Avcılar Deprem Sigortası , İstanbul Avcılar Sağlık Sigortası , İstanbul Avcılar Konut Sigortası , İstanbul Avcılar Bireysel Emeklilik , İstanbul Avcılar Ferdi Kaza Sigortası , İstanbul Avcılar İnşaat Sigortası , İstanbul Avcılar İşyeri Sigortası , İstanbul Avcılar Yangın Sigortaları , İstanbul Avcılar Araç Sigortaları , İstanbul Avcılar

Bu firma 1397 kez ziyaret edilmiştir.