Gülay Bektaş Sigorta Acentesi

İletişim
Firma No :
110896
Adres :
Rasimpaşa Mah.Halitağa Cad.Yavuztürk Sok. Sedef Apt.No.1 D.5 Kat.3 Kadıköy / İstanbul
Şirket Tanımı

Tekstil sektöründe faaliyet gösteren ve yıllarca Türkiye’nin en büyük 500 firması sıralamasında yer alan çok ortaklı özel bir şirkette 1983 yılında iş hayatına başlayan Gülay Bektaş, 2002 yılında bu şirketten ayrılarak 2003 yılında tali acente olarak sigorta sektörüne giriş yapmıştır.

Tali acentelerin 2010 yılında kaldırılması ile kendi sigorta şirketini kurmuştur. Yılların tecrübe ve birikimiyle, Bireysel ve Kurumsal Müşterilerimizin sahip olduğu kıymetleri sigortalanabilir tüm risklere karşı teminat altına almak maksadıyla, doğru risk tespiti yaparak, tam ve doğru teminatlarla en uygun fiyat ve koşullarda poliçe üretimini gerçekleştirmiştir.

Güvenilir ve hizmet odaklı mutlak müşteri memnuniyeti sağlamak temel prensibimizdir.

Hizmet Tanımı
Kadıköy Sigorta Acenteleri , Kadıköy Kasko Sigortası , Kadıköy Trafik Sigortası , Kadıköy Dask Sigortası , Kadıköy Deprem Sigortası , Kadıköy Sağlık Sigortası , Kadıköy Konut Sigortası , Kadıköy Bireysel Emeklilik , Kadıköy Ferdi Kaza Sigortası , Kadıköy İnşaat Sigortası , Kadıköy İşyeri Sigortası , Kadıköy Yangın Sigortaları , Kadıköy Araç Sigortaları , Kadıköy Ucuz Trafik Sigortası , Kadıköy Ucuz Kasko Sigortası

Bu firma 1325 kez ziyaret edilmiştir.