Genç Eser Sigorta Acentesi

İletişim
Firma No :
109393
Adres :
Bayrampaşa Orta Mah. Numune Bağı Cad. Özbir İş Hanı No 52 / 3 Bayrampaşa / İstanbul (Avr)
Şirket Tanımı

MISYONUMUZ:  En iyi olmaktan anladığımız; müşteriler, ortaklar ve çalışanların memnuniyetini sağlamış, onlar tarafından tercih edilen, çevresine duyarlı ve referans olarak gösterilen bir şirket olmaktır.

Bir şirketin kurum kültürü kurumun kendisi için seçtiği, aynı zamanda diğerlerinden farklılaşmasını sağlayan özellikleri ile oluşur.

GENÇESER SİGORTA   olarak biz bu farklılaşmayı çalışanlarımıza, ortaklarımıza, müşterilerimize, hizmet sağlayıcılarımıza, çevreye, topluma verdiğimiz sözler ve de bunları gerçekleştirme biçimimizi tanımladığımız temel değerlerimiz ile sağlıyoruz

TARIHIMIZ:  GENÇESER SİGORTA, 1993  yılında sigortacılık sektörüne adım atarak değişime ve gelişime açık kadrosu ile sigorta sektörüne yenilikler katmış bir sigorta acentesidir.

GENCESER  Sigorta günümüz gelişen sigortacılık sektöründe bir adım önde olmayı hedeflemiş, içinde bulunduğu hizmet sektöründe 20 yıllık tecrübe ile  doğru bilgi ile hizmeti ve kaliteyi yaymayı sosyal sorumluluk edinmiş bir sigorta acentesidir.

Hizmet Tanımı
İstanbul Bayrampaşa Sigorta Acenteleri , İstanbul Bayrampaşa Kasko Sigortası , İstanbul Bayrampaşa Trafik Sigortası , İstanbul Bayrampaşa Dask Sigortası , İstanbul Bayrampaşa Deprem Sigortası , İstanbul Bayrampaşa Sağlık Sigortası , İstanbul Bayrampaşa Konut Sigortası , İstanbul Bayrampaşa Bireysel Emeklilik , İstanbul Bayrampaşa Ferdi Kaza Sigortası , İstanbul Bayrampaşa İnşaat Sigortası , İstanbul Bayrampaşa İşyeri Sigortası , İstanbul Bayrampaşa Yangın Sigortaları Hizmeti Vermekteyiz.

Bu firma 1138 kez ziyaret edilmiştir.