Gelişim Sigorta Acentesi

İletişim
Firma No :
107897
Adres :
Barbaros Bulvarı Cad. No: 21/25 Akbal Apt. K.2 D.3 Cihannüma Mah. Beşiktaş / İstanbul (Avr)
Şirket Tanımı

Gelişim Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. 2009 yılında sigortacılık sektöründe faaliyetlerine başlamıştır.
 
Gelişim Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. Güneş Sigorta A.Ş., Axa Sigorta A.Ş. ve HDİ Sigorta A.Ş.’ nin yetkili acentesidir.
 
Sigorta konusunda üst düzey deneyimli ve eğitimli geniş kadrosu ile müşterilerine birinci sınıf bir hizmet sunmaktadır.
 
Deneyimli kadrosu ile risklerin ve sigorta ihtiyaçlarının tespitinden poliçe tanzimine hasarların takibine ve sonuçlandırılmasına kadar olan her aşamada müşterilerine hizmet vermektedir
 
Şirketinizin ve/veya  Şahsınızın Sigorta ile ilgili ihtiyaçlarınızı tespit eder risklerinizi belirler ve bu yönde önerilerde bulunuruz.
 
Şirketinizin ve/veya Şahsınızın tüm sigorta konularındaki soru ve sorunlarınıza çözüm bulmaya çalışır ve buna uygun yönlendirmelerimizi yaparız.
 
Sanayi Kuruluşlarınızın makine ve emtia sigortalarını yenilemeden önce her sene peşin ekspertiz çalışması yaparak mutabakatlı sabit kıymet değerlerini tespit eder sigorta poliçelerinizi bu değerler üzerinden tanzim ederiz.
 
Poliçelerinizin vadelerini takip ederek sizinle önceden temas kurup değer ve diğer değişikliklere göre yeni poliçelerinizi tanzim eder zamanında elinize ulaştırırız.
 
Her aşamada sizin yanınızda ve Sigorta Danışmanınız olarak hareket ederiz.
 
Hasar sırasında bize sadece telefon etmeniz yeterlidir. Yapılması gerekenler konusunda sizi bilgilendirir, yönlendirir ve organizasyonu sağlarız.
 
Kasko hasarlarında aracınız, acentemizin anlaşmalı olduğu servis tarafından kapınızdan alınıp tamir edilip kapınıza teslim edilir.
 
Eksperin gelmesi gereken hasarlarda eksperin gelmesini organize eder ve daha sonrasında her daim Sigortalımızın yanında olur ve onu en iyi şekilde temsil ederiz.
 
Amacımız sizi sigortalamak değil sigorta konusunda bilgilendirmektir.
 
  Bırakın sizin yerinize biz düşünelim……..

Hizmet Tanımı
İstanbul Beşiktaş Sigorta Acenteleri , İstanbul Beşiktaş Kasko Sigortası , İstanbul Beşiktaş Trafik Sigortası , İstanbul Beşiktaş Dask Sigortası , İstanbul Beşiktaş Deprem Sigortası , İstanbul Beşiktaş Sağlık Sigortası , İstanbul Beşiktaş Konut Sigortası , İstanbul Beşiktaş Bireysel Emeklilik , İstanbul Beşiktaş Ferdi Kaza Sigortası , İstanbul Beşiktaş İnşaat Sigortası , İstanbul Beşiktaş İşyeri Sigortası , İstanbul Beşiktaş Yangın Sigortaları , İstanbul Beşiktaş Araç Sigortaları

Bu firma 1073 kez ziyaret edilmiştir.