Ertürk Sigorta Acentesi

İletişim
Firma No :
109398
Adres :
Cumhuriyet Caddesi No:9 Rayana Residence A Blok Kat/3 Daire:11 Cumhuriyet Mah. Esenyurt / İstanbul (Avr)
Şirket Tanımı

2010 YILINDA KURULMUŞ OLAN FAKAT 14 YILI AŞKIN SÜREDİR SİGORTA SEKTÖRÜNDEKİ DENEYİMİ İLE HİZMET VEREN ERTÜRK SİGORTA ARA. HİZ. LTD.ŞTİ. MEHMET KANAT , NEVZAT ÖZBEY, ÇETİN SANCAK ORTAKLIĞINDA KURULMUŞTUR.

GÜCÜNÜ 10 YILI AŞKIN,TAŞIMACILIK SEKTÖRÜNDE ÖZELLİKLE İSTANBULUN EN ÖNEMLİ LİMAN NOKTALARI OLAN HAYDARPAŞA VE AMBARLI LİMANLARINDA MARKA HALİNE GELMİŞ OLAN ERTÜRK TAŞIMACILIKTAN ALMAKTADIR.
ERTÜRK SİGORTA PROFESYONEL KADROSUYLA 7/24 HİZMET ANLAYIŞIYLA SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE EN İYİ HİZMETİ VEREBİLME ÇABASINDAYIZ
 
ERTÜRK SİGORTA, ACENTELİĞİNİ YAPMAKTA OLDUĞU ŞİRKETLER İLE SİGORTALILARI ARASINDA OLUŞTURDUĞU KÖPRÜ İLE SİGORTALILARIMIZIN İHTİYAÇLARI DOĞRULTUSUNDA EN DOĞRU, EN UYGUN TEMİNATLARI ,  VE  EN UYGUN FİYATLARI SUNMAYA ÇALIŞMAKTADIR.
 
REFERANSLARIMIZ:HÜR PLASTİK-METRO TAŞIMACILIK HOROZK ELEK.- ŞAHİN TAŞIMACILIK- BANYOLİN

Hizmet Tanımı
İstanbul Esenyurt Sigorta Acenteleri , İstanbul Esenyurt Kasko Sigortası , İstanbul Esenyurt Trafik Sigortası , İstanbul Esenyurt Dask Sigortası , İstanbul Esenyurt Deprem Sigortası , İstanbul Esenyurt Sağlık Sigortası , İstanbul Esenyurt Konut Sigortası , İstanbul Esenyurt Bireysel Emeklilik , İstanbul Esenyurt Ferdi Kaza Sigortası , İstanbul Esenyurt İnşaat Sigortası , İstanbul Esenyurt İşyeri Sigortası , İstanbul Esenyurt Yangın Sigortaları Hizmeti Vermekteyiz.

Bu firma 1948 kez ziyaret edilmiştir.