Erman Sigorta Acentesi

İletişim
Firma No :
107697
Adres :
Yıldız Posta Cad. Emekli, Subay Evleri 26.blok Kat:1 Da:3 Şişli / İstanbul (Avr)
Şirket Tanımı
1967 yılında Ruhi Erman adına tesis edilen sigorta acenteliği, 01.01.1973 yılından itibaren Caner Erman Sigorta Acenteliği olarak devam etmiş ve 01.01.1979 yılında Ruhi Erman ve Caner Erman tarafından kurulan “Erman Sigorta Kollektif Şirketi” İstanbul Ticaret Odasına 159580 Sicil numarasıyla kaydolarak faaliyete geçmiştir.
 
Sırasıyla, Doğan Sigorta, İmtaş Sigorta, Aksigorta acenteliklerini yürüten şirket İsviçre Sigorta A.Ş.’nin kurulmasıyla, 1989 yılında İsviçre Sigorta Acenteliğini almış ve 2008 yılına kadar sadece İsviçre Sigorta Acenteliğini sürdürmüştür.
 
Yaklaşık 20 yıl tek şirket acenteliğini sürdüren Şirketimiz, 2008 yılında sigorta sektöründeki değişimlerin getirdiği zorunluluklar neticesinde halen, Ergo Sigorta, HDI Sigorta ve Zurich Sigorta Acenteliklerini birlikte sürdürmektedir.
 
40 Yılı aşkın bir süredir, sigortalılarıyla karşılıklı güven ve teveccühe dayalı yakın ilişkiler içinde bulunan şirketimizin gururla referans verebileceği 40 yıllık müşterileriyle acentelik faaliyetlerine devam etmektedir.
 
Erman Sigorta, Yangın, Nakliyat, Oto Kaza, Oto Dışı Kaza, Mühendislik, Mesuliyet, Sağlık, Seyahat Sağlık gibi, tüm sigorta branşlarında (Bireysel Emeklilik Sigortası hariç) poliçe kesmeye ve tahsilâta yetkili “A” acentesi olarak faaliyetini sürdürmektedir.
Hizmet Tanımı
Kasko Sigortası - Zorunlu Trafik Sigortası - Deprem Sigortası (Dask) - Kasko Poliçesi - İş yeri Sigortası - Ferdi Kaza Sigortası - Seyahat Sigortası - Yangın Sigortası - Sağlık Sigortası - Nakliye (Emtia) Sigortası - Yabancı Sağlık Sigortası - Konut Sigortası branslarında 7/24 hizmet vermekteyiz.

Bu firma 1372 kez ziyaret edilmiştir.