Egev Sigorta Acentesi

İletişim
Firma No :
107830
Adres :
Sanayi Mah. Lalegül Sokak Stüdyo Levent Plaza No :7 D:3 Sanayi Mah. Kağıthane / İstanbul (Avr)
Şirket Tanımı
EGEV Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. (Erhan Gedikbaşı Eğitim Vakfı) olarak Flash Nakil Vasıtaları San. ve Tic. Ltd. Şti. (Renault Bölge Ana Bayii) bünyesinde 26.01.1997 tarihinde kurulmuştur.
 
Commercial Union (Aviva Sigorta) ile başladığımız çalışmalara sırasıyla Başak Sigorta, Axa Sigorta, Ak Sigorta, Anadolu Sigorta, Ergo, Groupama, Liberty Sigorta ile tam yetkili acente ve anlaşmalı servis olarak bugüne kadar devam edilmiştir.
 
Yüksek potansiyelde müşterilerimizin bulunduğu 1.Levent'te daha kaliteli hzimet vermek amacıyla Aralık 2004 tarihinde şubemiz açılmıştır.
 
EGEV Sigorta olarak şirketin tüm gelirleri % 100 Eğitime Destek Projesi kapsamında harcanmaktadır. Okul masraflarını karşıladığımız öğrencilerimizin haricinde 02.02.2005 tarihinde İstanbul Eski Valisi Sayın Muammer Güler ile protokolünü imzaladığımız, İstanbul Beşiktaş ilçesinde 24 derslikli "Erhan Gedikbaşı Çok Programlı Lisesi" ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.
Hizmet Tanımı
İstanbul Kağıthane Sigorta Acenteleri , İstanbul Kağıthane Kasko Sigortası , İstanbul Kağıthane Trafik Sigortası , İstanbul Kağıthane Dask Sigortası , İstanbul Kağıthane Deprem Sigortası , İstanbul Kağıthane Sağlık Sigortası , İstanbul Kağıthane Konut Sigortası , İstanbul Kağıthane Bireysel Emeklilik , İstanbul Kağıthane Ferdi Kaza Sigortası , İstanbul Kağıthane İnşaat Sigortası , İstanbul Kağıthane İşyeri Sigortası , İstanbul Kağıthane Yangın Sigortaları , İstanbul Kağıthane Araç Sigortaları

Bu firma 1624 kez ziyaret edilmiştir.