Ecem Sigorta Acentesi

İletişim
Firma No :
107722
Adres :
Zeytinlik Mah. Taşevler Sok. No:17/1 Kat:1 D:4 ( Carousel Avm Arkası ) Zeytinlik Mah. Bakırköy / İstanbul (Avr)
Şirket Tanımı

BİZ KİMİZ?

Acentelik sözleşmesi hükümleri gereğince aracılık yaptığı şirketlere vekaleten Hayat ve Hayat dışı sigorta branşlarında (Şirketlerin ruhsatlarına göre belirlenmiş alanlarda) faaliyette bulunmak üzere Gülay YILMAZ tarafından kurulan ECEM SİGORTA, 6762 Sayılı Türk Ticaret Kanunu hükümlerine uygun olarak 05.04.2001 tarihinde İstanbul Ticaret Sicili Memurluğu; 45745-403327 No.lu Sicil ile tescil edilmiştir.

ECEM SİGORTA, 5684 Sayılı Sigortacılık Kanunun 23. Maddesine uygun olarak TOBB (Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği)nce tutulan levhaya G08612-NZYM No. ile kayıtlı olup; Tüm alt branşlar dahil olmak üzere;

Hayat, Sağlık, Bireysel Emeklilik ve Ferdi Kaza sigorta branşlarında aracılık yapmaya  Oto Kaza, Oto dışı Kaza, Yangın, Nakliyat, Mühendislik, Hukuksal Koruma ve Tarım branşlarının tümünde poliçe ve ek belge düzenlemeye, yenileme yapmaya, şirket adına prim tahsiline, şirket alındı belgesi ve makbuz vermeye ve imzalamaya yetkili kılınmıştır.

ECEM SİGORTA ; 05.04.2001’de ŞİŞLİ/ HALASKARGAZİ CAD. ÜNSAL ÇARŞISI’nda başladığı faaliyetine, 2003 yılında BEŞİKTAŞ/ORTABAHÇE CAD. ÇELİK HAN’a taşınarak devam etmiş ve son olarak 2009 yılında BAKIRKÖY/CAROSEL AVM arkasındaki TAŞEVLER SOK. No. 17 Kat:1 D:4’de bulunan kendisine ait modern bürosuna geçerek faaliyetini sürdürmektedir.

Hizmet Tanımı
Kasko Sigortası - Zorunlu Trafik Sigortası - Deprem Sigortası (Dask) - Kasko Poliçesi - İş yeri Sigortası - Ferdi Kaza Sigortası - Seyahat Sigortası - Yangın Sigortası - Sağlık Sigortası - Nakliye (Emtia) Sigortası - Yabancı Sağlık Sigortası - Konut Sigortası branslarında 7/24 hizmet vermekteyiz.

Bu firma 1973 kez ziyaret edilmiştir.