Duha Sigorta Acentesi

İletişim
Firma No :
109401
Adres :
Doğan Araslı Bulvarı. Burhan İş Merkezi No:194 K:1 D:1 (4.Noter Katı) Esenyurt / İstanbul
Şirket Tanımı

Ülkemizde sigorta sektörüne bundan çok kısa bir süre önce insanların ön yargı ile baktıkları bir sektör olmaktan çıkıp, artık hayatımızda ve gelişmemizde ne kadar önemli olduðu herkes tarafýndan kabul edilmiþtir. Bununla birlikte sigorta kelimesi hayatımızda çok kullanılan bir kelime olup, sektörde artık yalnızca müşterilerine gerçek hizmeti götüren, teminatları poliçe üzerinde bırakmayıp gerçek hizmeti, en hızlı bir biçimde sunan çok güçlü sigorta şirketleri ayakta durmaktadır.

Artık insanlar sigorta konusunda bundan 10 sene öncesinden çok daha fazla bilinçli hangi teminatı hangi sigorta şirketinin ne şekilde verdiğini çok iyi bilip ve uzun araştırmalar sonucunda riskleri güvence altına almaktadırlar. Bu yüzden poliçe satın alırken yada risklerini bir sigorta şirketine devrederken ; finansal gücü, poliçe kapsamý, hasar sonrası hizmetlerin hızı, formalitelerin azlığı, güvenilirliği ve müşteri memnuniyeti ön plana çıkan şirketleri tercih etmektedirler. Bu da rekabeti oluşturmakta ve en iyi hizmeti veren sigorta şirketleri ön plana çıkmaktadır.

Duha Sigorta, Anadolu Sigorta, Doğa Sigorta, Mapfre Sigorta, Sompo Japan Sigorta yetkili acentesi olarak müşterilerimiz ile sigorta şirketi arasında bir köprü vazifesi yaparak poliçe satın alırken, risklerini analiz ederek kendilerine en uygun ve ekonomik poliçeyi hazırlamak, sigorta hizmetleri konusunda sadece poliçe satmak değil en önemlisi hasar sonrası müşterilerimiz önünde bir ışık olarak en az formalite ile hasarlarının giderilmesini ilke edinerek yolumuza devam etmekteyiz.

Bunu İçinde Bizim En Büyük Misyonumuz;

Siz Değerli Müşterilerimizin Gücü İle Birlikte "Siz, Çalışarak var ettiğiniz değerleri Yükseltmek, Biz bu değerleri korumak için varız." Sloganı İle Faliyet Gösterdiğimiz Alanda Sizlerle Büyümekteyiz...

Hizmet Tanımı
İstanbul Esenyurt Sigorta Acenteleri , İstanbul Esenyurt Kasko Sigortası , İstanbul Esenyurt Trafik Sigortası , İstanbul Esenyurt Dask Sigortası , İstanbul Esenyurt Deprem Sigortası , İstanbul Esenyurt Sağlık Sigortası , İstanbul Esenyurt Konut Sigortası , İstanbul Esenyurt Bireysel Emeklilik , İstanbul Esenyurt Ferdi Kaza Sigortası , İstanbul Esenyurt İnşaat Sigortası , İstanbul Esenyurt İşyeri Sigortası , İstanbul Esenyurt Yangın Sigortaları Hizmeti Vermekteyiz.

Bu firma 2261 kez ziyaret edilmiştir.