Detay Sigorta Acentesi

İletişim
Firma No :
109394
Adres :
Eski Edirne Asfaltı No:135 Daire1 Bayrampaşa / İstanbul (Avr)
Şirket Tanımı

Sigorta sektörü özellikle 2007 yılından sonra Türkiye özelinde büyük bir atılım göstererek sosyal ve ekonomik hayatın vazgeçilmezleri arasında yerini almıştır.

Sigorta kelimesi hayatımızın her anında sıkça duyduğumuz bir tabir olup, sektörel bazda yoğun rekabetlerin yaşandığı bir ortam haline gelmiştir.  Sektör, müşterilerine gerçek hizmeti götüren, teminatları poliçe üzerinde bırakmayıp gerçek hizmeti, en hızlı bir biçimde sunan çok güçlü sigorta şirketlerinin hayatta kalacakları bir rekabet döngüsü haline dönüşmüştür..

Artık insanlar sigorta konusunda her geçen gün daha fazla bilinçli, hangi teminatı hangi sigorta şirketinin ne şekilde verdiğini çok iyi bilen ve uzun araştırmalar sonucunda risklerini güvence altına almaktadırlar. Bunun paralelinde poliçe satın alırken yada risklerini bir sigorta şirketine devrederken ; finansal gücü, poliçe kapsamı, hasar sonrası hizmetlerin hızı, formalitelerin azlığı, güvenilirliği ve müşteri memnuniyeti ön plana çıkan şirketleri tercih etmektedirler. Bu da rekabeti oluşturmakta ve en iyi hizmeti veren sigorta şirketleri ön plana çıkmaktadır.
 
BİZ KİMİZ?
 
Acenteliğimiz, sektörde uzun yıllar hizmet vermiş, bilgi ve becerilerini kendi şirketlerini kurarak sunmayı amaçlamış idealist sigortacılar tarafından 2013 yılında kurulmuş olup T.C. Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı uygunluk belgesi sahibidir ve T131126-Y5N2 Levha numarası ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'ne kayıtlıdır.

Gözcü Detay Sigorta Aracılık Hizmetleri Limited Şirketi, MAPFRE GENEL SİGORTA ve AKSİGORTA yetkili acentesidir.
 
"Sigortacılıkta Güvenin Adresi" sloganı ile yola çıkan Detay Sigorta,  müşterimiz ile sigorta şirketi arasında bir köprü vazifesi yaparak poliçe satın alırken, risklerini analiz ederek kendilerine en uygun ve ekonomik poliçeyi hazırlamak, sigorta hizmetleri konusunda sadece poliçe satmak değil en önemlisi hasar sonrası müşterilerimiz önünde bir ışık olarak en az formalite ile hasarlarının giderilmesini ilke edinerek yoluna devam etmektedir.

Hizmet Tanımı
İstanbul Bayrampaşa Sigorta Acenteleri , İstanbul Bayrampaşa Kasko Sigortası , İstanbul Bayrampaşa Trafik Sigortası , İstanbul Bayrampaşa Dask Sigortası , İstanbul Bayrampaşa Deprem Sigortası , İstanbul Bayrampaşa Sağlık Sigortası , İstanbul Bayrampaşa Konut Sigortası , İstanbul Bayrampaşa Bireysel Emeklilik , İstanbul Bayrampaşa Ferdi Kaza Sigortası , İstanbul Bayrampaşa İnşaat Sigortası , İstanbul Bayrampaşa İşyeri Sigortası , İstanbul Bayrampaşa Yangın Sigortaları Hizmeti Vermekteyiz.

Bu firma 1525 kez ziyaret edilmiştir.