Canser Sigorta Acentesi

İletişim
Firma No :
107827
Adres :
Çağlayan Mh. Vatan Cd. Vakıf İşhanı No:9 Daire: 19 Çağlayan Mah. Kağıthane / İstanbul (Avr)
Şirket Tanımı

Bireysel emeklilik, hayat sigortaları, kaza sigortalar ve sigortacılık alanında bütün hizmetleri sunan Canser Sigorta, 1998 yılında  kuruldu.

Canser Sigorta –  Canser Sigorta Sigorta Aracılık Hizmetleri, İstanbul ilinde faaliyet gösteren bir sigorta aracılık şirketidir. Kasko, trafik, sigortası yaptırmak istiyorsanız sigortacılık alanında ki özverili çalışması ve deneyimli kadrosu ile sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır. Canser Sigorta –  Canser Sigorta Sigorta Aracılık Hizmetleri, İstanbul ve çevresinde hizmet veren bir sigorta acentesidir.

Hizmet Tanımı
İstanbul Kağıthane Sigorta Acenteleri , İstanbul Kağıthane Kasko Sigortası , İstanbul Kağıthane Trafik Sigortası , İstanbul Kağıthane Dask Sigortası , İstanbul Kağıthane Deprem Sigortası , İstanbul Kağıthane Sağlık Sigortası , İstanbul Kağıthane Konut Sigortası , İstanbul Kağıthane Bireysel Emeklilik , İstanbul Kağıthane Ferdi Kaza Sigortası , İstanbul Kağıthane İnşaat Sigortası , İstanbul Kağıthane İşyeri Sigortası , İstanbul Kağıthane Yangın Sigortaları , İstanbul Kağıthane Araç Sigortaları

Bu firma 1356 kez ziyaret edilmiştir.