Burcu Sigorta Acentesi

İletişim
Firma No :
107922
Adres :
Üniversite Mah. Karanfil Sk. No:8 Üniversite Mah. Avcılar / İstanbul (Avr)
Şirket Tanımı
Misyonumuz
 
Ülkemizde sigorta sektörüne bundan çok kısa bir süre önce insanların ön yargı ile baktıkları bir sektör olmaktan çıkıp, artık hayatımızda ve gelişmemizde ne kadar önemli olduğu herkes tarafından kabul edilmiştir.
 
Bununla birlikte sigorta kelimesi hayatımızda çok kullanılan bir kelime olup, sektörde artık yalnızca müşterilerine gerçek hizmeti götüren, teminatları poliçe üzerinde bırakmayıp gerçek hizmeti, en hızlı bir biçimde sunan çok güçlü sigorta şirketleri ayakta durmaktadır.
 
Artık insanlar sigorta konusunda bundan 10 sene öncesinden çok daha fazla bilinçli hangi teminatı hangi sigorta şirketinin ne şekilde verdiğini çok iyi bilip ve uzun araştırmalar sonucunda riskleri güvence altına almaktadırlar. Bu yüzden poliçe satın alırken yada risklerini bir sigorta şirketine devrederken ; finansal gücü, poliçe kapsamı, hasar sonrası hizmetlerin hızı, formalitelerin azlığı, güvenilirliği ve müşteri memnuniyeti ön plana çıkan şirketleri tercih etmektedirler. Bu da rekabeti oluşturmakta ve en iyi hizmeti veren sigorta şirketleri ön plana çıkmaktadır.
 
BUNUN İÇİN DE ;
 
Acenteliğimiz 1995 yılında kurulmuş olup T.C. Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı uygunluk belgesi sahibidir ve T08515-JZ3J Levha numarası ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'ne kayıtlıdır.
 
Burcu Sigorta Aracılığı Ltd. Şti, AXA SİGORTA, AK SİGORTA, GÜNEŞ SİGORTA ,ALLİANZ SİGORTA, MAPFRE GENEL SİGORTA VE YAPI KREDİ SİGORTA yetkili acentesidir.
 
Bir aile şirketi olan Burcu Sigorta Aracılığı Ltd. Şti. müşterilerini de aile olarak görerek ilişkilerini ticari anlayış ile değil , dost arkadaş samimiyeti ile hizmet vermektedir.
 
Burcu Sigorta, AXA SİGORTA, AK SİGORTA, GÜNEŞ SİGORTA ,ALLİANZ SİGORTA, MAPFRE GENEL SİGORTA VE YAPI KREDİ SİGORTA yetkili acentesi olarak müşterilerimiz ile sigorta şirketi arasında bir köprü vazifesi yaparak poliçe satın alırken, risklerini analiz ederek kendilerine en uygun ve ekonomik poliçeyi hazırlamak, sigorta hizmetleri konusunda sadece poliçe satmak değil en önemlisi hasar sonrası müşterilerimiz önünde bir ışık olarak en az formalite ile hasarlarının giderilmesini ilke edinerek yolumuza devam etmekteyiz.
 
Bunu İçinde Bizim En Büyük Misyonumuz;
 
"SİZ, ÇALIŞARAK VAR ETTİĞİNİZ DEĞERLERİ YÜKSELTMEK , BİZ BU DEĞERLERİ KORUMAK İÇİN VARIZ"
Hizmet Tanımı
İstanbul Avcılar Sigorta Acenteleri , İstanbul Avcılar Kasko Sigortası , İstanbul Avcılar Trafik Sigortası , İstanbul Avcılar Dask Sigortası , İstanbul Avcılar Deprem Sigortası , İstanbul Avcılar Sağlık Sigortası , İstanbul Avcılar Konut Sigortası , İstanbul Avcılar Bireysel Emeklilik , İstanbul Avcılar Ferdi Kaza Sigortası , İstanbul Avcılar İnşaat Sigortası , İstanbul Avcılar İşyeri Sigortası , İstanbul Avcılar Yangın Sigortaları , İstanbul Avcılar Araç Sigortaları , İstanbul Avcılar

Bu firma 2674 kez ziyaret edilmiştir.