Bozyel Sigorta Acentesi Marmara Şubesi

İletişim
Firma No :
110864
Adres :
Turhan Cemal Beriker Blv. Yeşil Oba Mah. Sebze Hali Karşısı No:510/C, 01010 Seyhan / ADANA
Şirket Tanımı

İhsan BOZYEL adıyla 1991 yılında Batı sigorta acenteliğiyle sigortacılık hayatına başlamıştır. Daha sonra eski adı İsviçre sigorta şuanda Ergo Sigorta A.Ş olan acenteliğini devam ettirirken 1996 yılında Bozyel Sigorta LTD. ŞTİ. kurarak sigortacılık faaliyetine devam etmiştir.
2000 yılında şirket merkezini Mersin yolu üzeri toptan sebze hali karşısına taşıyarak sigortacılık alanında büyümesi devam etmiştir.
Günümüzde bünyesinde 18 adet sigorta şirketini barındırmaktadır.Türkiye genelinde geniş şube ağı ve 150′nin üzerinde personeliyle müşterilerine hizmet vermektedir.

Vizyonumuz

Şirketimizin temel ilkesi teknolojinin getirdiği son yenilikleri kullanarak şubelerimize ve müşterilerimize verdiği hizmet kalitesini her zaman bir adım ileriye taşımaktır.
Gelişmiş nitelikli insan kaynağına sahip olan şirketimizin temel ilkelerinden bir diğeri geniş ürün yelpazesini teknolojik yatırımlarla,en uygun fiyatta halkımızla buluşturmaktır. Bozyel Sigorta 7/24 hasar ve teknik destek birimiyle müşterilerine satış sonrasında da desteğini sürdürmektedir.

Hizmet Tanımı
Kadıköy Sigorta Acenteleri , Kadıköy Kasko Sigortası , Kadıköy Trafik Sigortası , Kadıköy Dask Sigortası , Kadıköy Deprem Sigortası , Kadıköy Sağlık Sigortası , Kadıköy Konut Sigortası , Kadıköy Bireysel Emeklilik , Kadıköy Ferdi Kaza Sigortası , Kadıköy İnşaat Sigortası , Kadıköy İşyeri Sigortası , Kadıköy Yangın Sigortaları , Kadıköy Araç Sigortaları , Kadıköy Ucuz Trafik Sigortası , Kadıköy Ucuz Kasko Sigortası

Bu firma 1830 kez ziyaret edilmiştir.