Birikim Sigorta Acentesi

İletişim
Firma No :
107923
Adres :
Marmara Caddesi. Erenler 1 İş Merkezi. No: 22 Kat: 1 No: 80 Avcılarmerkez Mah. Avcılar / İstanbul (Avr)
Şirket Tanımı

Birikim Sigorta Acentesi olarak, İstanbul Avcılar'da sektörün öncü kuruluşlarından Ak Sigorta, Sompo Japan Sigorta, Ergo Sigorta ve Fiba Emeklilik'den aldığımız güçle sizlere hizmet etmekteyiz.

Profesyonel sigortacılık hizmetini, uzman kadromuzla ihtiyaçlarınızı analiz ederek, en hızlı şekilde ve kaliteli hizmet politikamız doğrultusunda sizlere sunuyoruz.

Geçen zaman boyunca sizlerin memnuniyeti ve zaman kaybı yaşamadan en güncel hizmeti almanız için çalıştık ve aynı hassasiyet ile hareket etmeye devam ediyoruz.

Hizmet Tanımı
İstanbul Avcılar Sigorta Acenteleri , İstanbul Avcılar Kasko Sigortası , İstanbul Avcılar Trafik Sigortası , İstanbul Avcılar Dask Sigortası , İstanbul Avcılar Deprem Sigortası , İstanbul Avcılar Sağlık Sigortası , İstanbul Avcılar Konut Sigortası , İstanbul Avcılar Bireysel Emeklilik , İstanbul Avcılar Ferdi Kaza Sigortası , İstanbul Avcılar İnşaat Sigortası , İstanbul Avcılar İşyeri Sigortası , İstanbul Avcılar Yangın Sigortaları , İstanbul Avcılar Araç Sigortaları , İstanbul Avcılar

Bu firma 1468 kez ziyaret edilmiştir.