Beykent Sigorta Acentesi

İletişim
Firma No :
107869
Adres :
Beykent Sanayi Sitesi B Blok No:370 Beylikdüzü / İstanbul (Avr)
Şirket Tanımı

2007’den beri sigorta sektörünün içinde olan Beykent Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. müşterisinin yanında tüm branşlarda hizmet verir. Referansımız müşterilerimizdir. Beykent Sigortanın diğer sigortacılardan farkı müşterisinin risk analizini yaparak ihtiyacı olan en uygun poliçeyi en iyi hizmet ve en uygun fiyat anlayışıyla size sunar.

Hasar anında ise hasar organizasyonunu  sağlayıp eksper, asistans hizmeti ve hasarın ödenmesi süresini en kısa zamanda neticelendirir. Deneyim ve tecrübesinin yanında Türkiye’nin ve Dünya’nın önde gelen sigorta şirketleri ile çalışmaktadır. Beykent Sigorta deneyimli kadrosuyla her zaman size hizmete hazırdır.

Hizmet Tanımı
İstanbul Beylikdüzü Sigorta Acenteleri , İstanbul Beylikdüzü Kasko Sigortası , İstanbul Beylikdüzü Trafik Sigortası , İstanbul Beylikdüzü Dask Sigortası , İstanbul Beylikdüzü Deprem Sigortası , İstanbul Beylikdüzü Sağlık Sigortası , İstanbul Beylikdüzü Konut Sigortası , İstanbul Beylikdüzü Bireysel Emeklilik , İstanbul Beylikdüzü Ferdi Kaza Sigortası , İstanbul Beylikdüzü İnşaat Sigortası , İstanbul Beylikdüzü İşyeri Sigortası , İstanbul Beylikdüzü Yangın Sigortaları , İstanbul Beylikdüzü

Bu firma 1151 kez ziyaret edilmiştir.