Başarır Group Sigorta Acentesi

İletişim
Firma No :
111740
Adres :
Bağdat Caddesi Turanlı Plaza No: 511 Kat: 4 Daire: 11 Maltepe / İstanbul
Şirket Tanımı

Başarır Group’un ilk adımları 2007 yılında, Emeklilik ve Hayat sigortalarının satışı ile başlamış olup ilerleyen süreçte girişimci ruha sahip, sigorta, dijital pazarlama ve bilgi teknolojileri konusunda profesyonellerden oluşan bir ekibin bir araya gelmesiyle elementer branşta Türkiye’de ve Avrupa’da önde gelen sigorta şirketleirinin alternatif ürünleri ile sigorta pazarında kendisini kabul ettirmiş bir kuruluştur.

Bünyemizde online satışın yapıldığı 2013’’den bu yana, Başarır Group  binlerce müşteriye en iyi fiyat ve en iyi teminatlarla kaliteli sigortacılık hizmeti sunmayı sürdürüyor.

Başarır Group Online ve Telefon Üzerinden Sigorta Satışı Alanında Türkiye’nin En Geniş Platformlarından olup Sigorta Fiyatlarını Karşılaştırma yapan şirketlerden biridir.

Başarır Group’dan Poliçe Satın Almanın Faydası Nedir?

Her bir müşterinin paradan tasarruf ederken, gönül rahatlığı içinde poliçelerini satın almaları başarır group misyonunun bir parçasıdır.

•  Müşterilerimize en iyi ürünü en iyi fiyata sunabilmek için geniş bir ekip çalışıyor.

•  Sunduğumuz 7 / 24 kesintisiz hizmet sayesinde müşterilerimiz ne zaman ve nerede ihtiyaç duyarsa bize ulaşabiliyor.
•  Herhangi bir kaza anında uzmanlarımız 7 / 24 yanınızda olmaya devam ediyor.

Bugün binlerce müşterimiz en doğru poliçeyi en iyi fiyata satın almak için bizi tercih ediyor. Başarır group’u tercih edenlerin sayısı arttıkça, başarır group da hizmet kalitesini yükseltiyor. Başarır group da “sadece müşterinin temsilcisi olmak”, şirket kültürünün bir parçasıdır.

Hizmet Tanımı
Maltepe Sigorta Acenteleri , Maltepe Kasko Sigortası , Maltepe Trafik Sigortası , Maltepe Dask Sigortası , Maltepe Deprem Sigortası , Maltepe Sağlık Sigortası , Maltepe Konut Sigortası , Maltepe Bireysel Emeklilik , Maltepe Ferdi Kaza Sigortası , Maltepe İnşaat Sigortası , Maltepe İşyeri Sigortası , Maltepe Yangın Sigortaları , Maltepe Araç Sigortaları , Maltepe Ucuz Trafik Sigortası , Maltepe Ucuz Kasko Sigortası

Bu firma 3043 kez ziyaret edilmiştir.